Zadzwoń i zapytaj o szczegóły: +48 660-477-171

Ekskluzywna loża narożna - dąb, skóra

Stylowa loża narożna w obiciu skórzanym
Sofy stylizowane na antyki
Sofa narożna w starym stylu

Prezentowanym na zdjęciach meblem jest ekskluzywna loża narożna, która została wykonana z pięknego drewna w połączeniu z wysokiej jakości skórą. Ta loża jest idealnym wyznacznikiem luksusu i praktyczności, gdyż nie tylko godnie się ona prezentuje pod względem wizualnym, ale również swobodnie pomieści ona sześć osób, dzięki czemu możemy zaprosić gości do naszego domu, na wspólną ucztę i nie musimy martwić się o brakujące miejsca siedzące. Wszelkie elementy dekoracyjne wykonane zostały ręcznie, tym samym są one unikalne i niepowtarzalne.

Sofa rzeźbiona w stylu antycznym
Loże ekskluzywne ręcznie rzeźbione
Sofy narożne stylizowane na stare

Przyglądając się im bliżej zauważymy sprytnie dopasowane spiralne nogi, dzięki czemu cała loża nie wydaje się tak potężna, choć nadal jest stabilna- w końcu została stworzona dla Państwa z przeznaczeniem na gościnę większej ilości osób. Ciekawym motywem ozdobnym są ręczne rzeźby na czubku loży, które rozciągają się na całej jej długości, a każda przegroda oddzielona jest delikatnymi, spiralnymi kolumnami.  Co ciekawe dzięki temu właśnie użytkownicy będą mogli wygodnie zasiadać na loży, a rzeźbienia w ogóle nie będą im przeszkadzać.

Dobrej jakości skóra sprawia, że siedzisko jest naprawdę wygodne, a to daje poczucie komfortu. Ze względu na to, ta narożna loża nadaje się w wiele miejsc, które możemy sprytnie zagospodarować w swoim domu. Jej głównym przeznaczeniem jest kuchnia, natomiast Państwo mogą stworzyć idealny kąt w swoim pokoju gościnnym czy też salonie, w którym to loża ta wkomponuje się bez problemu. Każdy element loży, w tym także stolik i pufy pasują do siebie pod względem zastosowanych elementów i pozwalają stworzyć własny zestaw, który będzie pasować do Państwa wybranego wnętrza, a także i upodobań. Również na życzenie naszych klientów możliwe jest wykonanie zestawu w innych wymiarach.


 

Info

Nazwa Katalogowa:
SFL01

Dostępność:
na zamówienie

Wymiary:
120/180/225 cm.

Wycena