Zadzwoń i zapytaj o szczegóły: +48 660-477-171

Pracownia Mebli MebS

Na rynku istniejemy od ponad 30 lat, a od 20 lat zajmujemy się produkcją rzeźbionych mebli stylowych opartych na oryginalnym wzornictwie historycznych mebli gdańskich. Przez dwie dekady zgromadziliśmy ogromny zasób doświadczeń w projektowaniu i wykonywaniu ekskluzywnych mebli na zamówienie, a także stworzyliśmy własne metody wykańczania mebli luksusowych. Stopniowo rozwijaliśmy kolekcje, wzbogacając je o własne motywy, których próżno byłoby szukać w dawnych gdańskich manufakturach. Dziś wzory zaprojektowane przez naszych Mistrzów – z elementami rzeźbień z różnych tematów i epok – pozwalają nam tworzyć meble inne niż wszystkie. Nieprzemijające piękno wyrobów, które dostarczamy w różne zakątki świata, będzie zachwycać przez wiele lat.

Na specjalne życzenie klienta projektujemy i wykonujemy również oryginalne meble z wykorzystaniem dowolnych motywów rzeźbiarskich, w rozmaitych kompozycjach i konfiguracjach. Nie ma dla nas zadań niemożliwych – czasami wystarczy zdjęcie zwierzęcia albo pejzażu, delikatny zarys pomysłu, aby nasi snycerze zamienili tę ideę w konkretny rysunek. Zatrudniamy liczne grono rzeźbiarzy, obecnie już z całej Polski, a pieczołowicie wykonywane, wyjątkowe meble MebS z drewna dębowego są ozdobą najzacniejszych salonów w Polsce i Europie.

Nasi klienci mówią często, że tworzymy, efektowne, drogie meble. Nie chodzi tu jednak wyłącznie o ich cenę. Określenie drogie meble jest dla nich w tym przypadku wyrazem elegancji i klasy takiego wyposażenia wnętrz. Po oryginalnych meblach gdańskich widać, że mocno różnią się one od standardowej oferty rynkowej. W ciągu setek godzin pracy nadajemy im duszę. Ręcznie rzeźbiony mebel przykuwa uwagę już od pierwszego spojrzenia.Bartłomiej Jóskowski


Meble gdańskie

Stworzyli je mistrzowie żyjący w XVII i XVIII wieku, a my odkrywamy dziś na nowo ich niezwykłość, by cieszyły oko współczesnych właścicieli stylowych domów i mieszkań. Meble gdańskie stylizowane na stare charakteryzują się bogactwem ozdób. Prym wiodą wśród nich liście akantu, motywy kwiatów i owoców, a także posągi i płaskorzeźby związane z morzem lub Gdańskiem. Oryginalne meble gdańskie to przede wszystkim stylowe szafy, kredensy, stoły z krzesłami, kuchnie i sypialnie, ale także zegary, stoliki kawowe, ławy i fotele. Wysmakowana forma sprawia, że ekskluzywne meble gdańskie są niezmiennie synonimem wygody i luksusu, zdobią zarówno domy, jak i kancelarie, biura, urzędy oraz kościoły.

W pracowni Mebli Mebs piękno idzie w parze z solidnością. W czasach, gdy niemal wszystko wykonują za człowieka maszyny, ręczna praca staje się dobrem wyjątkowym. Pamiętamy o tym projektując i wykonując misternie zdobione meble z duszą – według zasad, którymi kierowały się dawne warsztaty rzemieślnicze: gdy pracujemy nad zegarami, szafami, biurkami czy stołami, nie istnieje dla nas coś takiego, jak „zbyt duży nakład pracy”. Wręcz przeciwnie: w tworzenie każdego luksusowego mebla angażujemy całą naszą wyobraźnię i umiejętności. Dzięki temu w Sierakowicach powstają meble inne niż wszystkie.

Już dawno przekroczyliśmy granicę, za którą rzemiosło stało się sztuką ...

Meble gdańskie

Stworzyli je mistrzowie żyjący w XVII i XVIII wieku, a my odkrywamy je dziś na nowo, by cieszyły oko współczesnych właścicieli stylowych domów i mieszkań. Meble gdańskie stylizowane na stare charakteryzują się bogactwem ozdób. Prym wiodą wśród nich liście akantu, motywy kwiatów i owoców, a także posągi i płaskorzeźby związane z morzem lub Gdańskiem. Meble gdańskie to przede wszystkim stylowe szafy, kredensy, stoły z krzesłami, kuchnie i sypialnie, ale także zegary, stoliki kawowe, ławy i fotele. Wysmakowana forma sprawia, że meble gdańskie są niezmiennie synonimem wygody i luksusu, zdobiąc zarówno domy, jak i kancelarie, biura, urzędy oraz kościoły.
W pracowni Mebli Mebs piękno idzie w parze z solidnością. W czasach, gdy niemal wszystko wykonują za człowieka maszyny, ręczna praca staje się dobrem wyjątkowym. Pamiętamy o tym projektując i wykonując misternie zdobione meble według zasad, którymi kierowały się dawne warsztaty rzemieślnicze: gdy pracujemy nad zegarami, szafami, biurkami czy stołami, nie istnieje dla nas coś takiego, jak „zbyt duży nakład pracy”. Wręcz przeciwnie: w pracę nad każdym meblem angażujemy całą naszą wyobraźnię i umiejętności.

Już dawno przekroczyliśmy granicę, za którą rzemiosło stało się sztuką ...
Meble gdańskie