Zadzwoń i zapytaj o szczegóły: +48 660-477-171

Krzesła do biura, salonu, jadalni ..

Do jadalni, salonu, gabinetu lub sali konferencyjnej 

stylowe meble

Komplet wyjątkowych krzeseł doda elegancji wszystkim wnętrzom, urządzonym w stylu klasycznym. Podobne meble wybierane były niezwykle chętnie od dziesiątek lat jako wyposażenie urzędów i gabinetów – nie tylko ze względu na solidność konstrukcji, ale także dostojny charakter. 

Krzesła ze stołem do jadalni stylizowanej na stare
Krzesło w starym stylu do jadalni
Rzeźbione krzesła skórzane

Dlaczego tak wiele osób nadal ceni dziś sobie meble drewniane, wzorowane na wyrobach sprzed kilku wieków? Z naszych rozmów z Klientami wynika, że – choć w wielu dziedzinach życia dominuje dziś nowoczesność – to jednak w przypadku wyposażenia wnętrz nic nie stwarza tak intensywnego wrażenia trwałości i solidności, jak właśnie meble wykonywane ręcznie z drewna. Ich wielbiciele podkreślają, że dzięki nim domy i mieszkania wyglądają jak dawne rodowe siedziby, tworzone i umacniane przez kolejne pokolenia. Nic dziwnego, że meble gdańskie wybierane są na przykład na prezenty ślubne i to właśnie od nich nowożeńcy zaczynają urządzanie własnego mieszkania, które ma być najważniejszym dla nich miejscem na ziemi. 

Krzesła GdańskieKrzesła gdańskie – takie, jak na poniższych fotografiach – znajdą zastosowanie także w pomieszczeniach oficjalnych: gabinetach do pracy, salach konferencyjnych, kancelariach czy nawet urzędach i siedzibach władz. Zadbaliśmy o to, by projekt krzeseł był neutralny – dzięki temu można je ustawić zarówno w prywatnej jadalni, jak i w pałacu ślubów. Bardzo ważny jest tu dosyć oszczędny projekt z ładnie wyprofilowanymi nóżkami i łączynami w formie klasycznych warkoczy. Podobne warkocze zdobią także oparcie, natomiast góra krzesła zwieńczona została tarczą herbową Gdańska z dwoma krzyżami, podtrzymywaną przez dwa lwy. Subtelną dekorację stanowi także nitowanie brzegów tapicerki. 

Oprócz oszczędnego projektu, zadbaliśmy również o neutralny, bardzo naturalnie wyglądający odcień drewna – taki, który maksymalnie eksponuje jego naturalne piękno. Na życzenie klienta możemy nadać krzesłom dowolnie wybrany kolor, a także polakierować je na wysoki połysk. 

Krzesła gdańskie prezentują się najlepiej w kompletach, liczących minimum 4 – 6 sztuk. Powtarzalny motyw podkreśla harmonię projektu.

 

Info

Nazwa Katalogowa:
KZ009

Dostępność:
na zamówienie

Wymiary:
114/45/45 cm.

Wycena