Zadzwoń i zapytaj o szczegóły: +48 660-477-171

Stół Gdański na LWACH - rozkładany

Prezentowanym na zdjęciu produktem jest typowy stół gdański. To, co najbardziej go charakteryzuje to cztery potężne nogi na z motywem lwów, które na dole łączą się trawersem o kształcie „x” z kręglem na środku. Dzięki temu stół ten nabiera indywidualnego wyrazu, staje się on symbolem stabilności i potęgi oraz ogromnego bogactwa. Tym samym jest on idealny do takich miejsc jak urzędy, biura, sądy, muzea, wystawy, bazyliki, teatry ale również możemy go wykorzystać w siedzibie własnej firmy, gdzie z łatwością wkomponuje się on w naszą przestrzeń.

MEBLE STYLOWE

Warto również zauważyć, że model ten zdobią ciekawe i unikalne ornamenty, które utworzone są z motywów roślinnych, które powstały dzięki pracy ludzkich rąk.  Stół ten wykonany w całości z drewna może być idealną wizytówką, a jego potężność wizualna oraz elegancja sprawiają, że każdy miłośnik pięknych wnętrz czy kolekcjoner antyków taki stół chciałby mieć w swoich zbiorach.  Prezentowany model to z pewnością idealna propozycja dla wszystkich klientów, którzy cenią sobie stylowe oprawy, eleganckie dodatki, potężne ornamenty, dobry smak jak również wysoką jakość, bez której nie da się stworzyć idealnego stołu. 

MEBLE GDANSKIE

Ważną kwestią dla Państwa może być fakt, iż w tym przypadku z łatwością stół ten znakomicie zaprezentuje się wraz z naszymi krzesłami i zestawem wypoczynkowym wykonanymi w stylu gdańskim, dlatego możemy skompletować sobie cały zestaw wedle własnego uznania. Pomimo tego, iż model ST/009 prezentuje się bardzo masywnie to jest on również bardzo zgrabny, co dodaje mu niepowtarzalnej elegancji. Stół ten mimo antycznego wyglądu, dostosuje się do wszelkich nowoczesnych wnętrz, dzięki czemu stworzy nietypowy kontrast i gustowne połączenie klasyki z nowoczesnością. Stół ten jest przeznaczony dla wymagających klientów, którzy wiedzą czego chcą i wiedzą w jaki sposób wykorzystają walory zakupionego modelu.


 

Drogie stoły drewniane

Info

Nazwa Katalogowa:
ST009

Dostępność:
na zamówienie

Wymiary:
78/100/180 cm.

Wycena