Zadzwoń i zapytaj o szczegóły: +48 660-477-171

Gdańska szafa do przedpokoju

Najbardziej imponująca ozdoba mieszkania
 
Stylowa szafa do przedpokojuMeble gdańskie najczęściej stanowią osobną, w pewnym stopniu „mobilną całość” – taką jak rzeźbione stoły, komody, krzesła, ławy czy biurka z Pracowni Mebli MebS, które można ustawić w dowolnym miejscu mieszkania lub domu. Inne z kolei projektujemy jako meble do zabudowy. Najczęściej urządzamy w ten sposób kuchnie. Tworzymy wówczas wyposażenie na wymiar, dokładnie dopasowane do konkretnego pomieszczenia. W przypadku ręcznie rzeźbionych mebli, wykonywanych na indywidualne zamówienia, mamy możliwość perfekcyjnego wkomponowania wyrobu w charakter i styl wnętrza – tak, by nadał on pomieszczeniu niepowtarzalny charakter.
 
Istnieje jeszcze jedna forma mebli gdańskich, które nie tylko dekorują dom i mieszkanie, ale dosłownie stapiają się z nim w jedną całość. To rzeźbione drzwi wejściowe, montowane w futrynach zaprojektowanych w tym samym stylu. To również drzwi rozsuwane, które mieliśmy przyjemność wykonywać dla jednego z naszych odbiorców. To wreszcie zabudowa spiżarek i lodówek, pokrywana wymyślnymi dekoracjami snycerskimi. Tym razem jednak prezentujemy inny projekt, zakończony dosłownie przed kilkoma dniami: rzeźbioną szafę do przedpokoju.
 
Ta imponująca wyrafinowaniem dekoracji zabudowa spełnia podwójne zadanie. Z jednej strony zdobi przedpokój i nadaje mu cudowną atmosferę retro. Z drugiej strony – stylowy mebel wypełnia dostępną tam wnękę, dzięki czemu szafa może być stosunkowo głęboka, a jednocześnie nie zajmuje miejsca w niewielkiej przestrzeni.
Drewniana szafa do przedpokojuGarderoba z litego drewna dębowego pomieści wszystkie aktualnie noszone płaszcze i kurtki, a także obuwie. Z pewnością wywoła także podziw wśród gości, którzy nie mieli wcześniej okazji, by oddawać okrycie wierzchnie do tak dekoracyjnej „szatni”.
 
Wielkim atutem tej dębowej szafy są urozmaicone, harmonijnie skomponowane rzeźbienia. Front szafy tworzą trzy skrzydła o dwudzielnej kompozycji. Górna część, dłuższa od dolnej, tworzy asymetrię, którą błyskawicznie wychwytuje ludzkie oko. Szafa wydaje się dzięki temu smuklejsza, strzelista. Całości dopełniają górne szafki (o frontach innej wysokości, niż środkowe) oraz dolne szuflady. Pełnią one także ważną funkcję użytkową – tworzą wiele zakamarków i schowków, w których można przechowywać posegregowane części garderoby oraz inne potrzebne przedmioty.
 
Projekt szafy gdańskiej wykonaliśmy w klasycznym stylu gdańskim. Snycerze zaprojektowali dekoracje z wizerunkami Posejdona – aż sześć twarzy, każda o indywidualnych rysach! - oraz dekoracyjne kompozycje kwiatowe i owocowe. Zabudowa przedpokoju wykończona jest mosiężnymi uchwytami, które tworzą ciekawy, błyszczący akcent na półmatowych frontach o ciepłym odcieniu naturalnego drewna.
 
 
Szafa do przedpokoju

Info

Nazwa Katalogowa:
SZ003

Dostępność:
na zamówienie

Wymiary:
272/147/65 cm.

Wycena