Zadzwoń i zapytaj o szczegóły: +48 660-477-171

Fotel Gdański z lwami

Do eleganckiego gabinetu lub salonu 


Są takie meble, które mają „talent” do kreowania atmosfery. Wystarczy ustawić je we wnętrzu, a od razu wytworzą w nim odpowiedni klimat. My mówimy o nich, że mają duszę. Jedne dodają energii i zachęcają do działania, inne skłaniają raczej do wyciszenia i relaksu. Widoczny na zdjęciu fotel z lwami sprzyja właśnie wypoczynkowi. Wyobraź sobie, że taki mebel gdański znajduje miejsce w Twoim salonie…

 

MEBLE GDAŃSKIE

 

Wieczorem, po skończonej pracy, gdy cały dzienny gwar opada już i cichnie, parzysz pyszną kawę, a może sięgasz po lampkę dobrego wina lub kieliszek koniaku, ustawiasz szkło na niskim stoliku kawowym i zagłębiasz się w wygodnym fotelu. Tapicerka z naturalnej skóry jest miękka i przyjemna w dotyku – kiedy lekko się w niej „zapadasz” czujesz, jak opuszcza Cię uczucie zmęczenia i znużenia. Gdański fotel jest idealnie wyprofilowany, ma odpowiedniej wysokości siedzisko oraz oparcie, a dzięki podłokietnikom daje odpoczynek również zmęczonym ramionom i przedramionom. Każdy, kto po dniu pracy odczuwa ból pleców czy nadgarstków, doceni wygodę tych wypoczynkowych mebli.
 
W Pracowni Mebli MebS traktujemy komfort tak samo poważnie, jak estetykę. To, co wygodne, musi być również piękne. Dlatego wszystkim naszym wyrobom nadajemy formę dzieł sztuki. W tym przypadku sięgnęliśmy po ekskluzywną, półmatową skórę naturalną z efektownymi, szerokimi przeszyciami tapicerskimi. Cały szkielet fotela rzeźbiony jest oczywiście w litym dębowym drewnie. Unikalne dekoracje floralne pokrywają zarówno boki, jak i przód fotela. Przednią część poniżej siedziska zajmuje tarcza herbowa Gdańska z dwoma krzyżami. A rolę postumentów odgrywają dwa wyjątkowe, stylizowane lwy. Miękkie, faliste linie ich grzyw komponują się idealnie z wywijanymi liśćmi. Figury lwów również odwzorowane zostały niezwykle szczegółowo. Spójrz tylko na groźnie zmarszczone pyski, staranność rzeźbień grzywy czy też uniesione przednie łapy z ogromnymi, ostrymi pazurami. Właśnie dzięki lwom fotel gdański robi piorunujące wrażenie. Z pewnością stanie się ozdobą salonu lub kącika wypoczynkowego, w którym zostanie ustawiony.
 
Stylizowane meble gdańskie prezentują się najlepiej, jeśli z ich pomocą urządza się całe pomieszczenie, a przynajmniej wydzieloną jego strefę. Dlatego posiadacze rzeźbionych Mebli MebS decydują się na zamówienie najczęściej kilku (minimum dwóch) takich foteli, a miejsce do wypoczynku uzupełniają często dwu-lub trzyosobową sofą bądź narożnikiem, wykonanym w tym samym stylu. Projektując takie zestawy nadajemy im spójną formę. W tym samym stylu utrzymane są wówczas wszystkie drewniane szkielety mebli, ich postumenty, a także tapicerowania.
 
Jaką jeszcze przestrzeń można wykreować przy pomocy kompletu wypoczynkowego z gdańskimi lwami? Naszym zdaniem idealnie pasuje on także do gabinetu. Gdy najważniejsze kwestie zostaną już omówione, a przed uczestnikami spotkania długa i ciekawa rozmowa na luźniejsze tematy, warto przenieść się z krzeseł przy biurku na miękkie fotele przy stoliku kawowym. 

 

FOTELE SKÓRZANE
MEBLE RZEŹBIONE
MEBLE STYLOWE

Info

Nazwa Katalogowa:
LEW01

Dostępność:
na zamówienie

Wymiary:
100/100/100 cm.

Wycena