Zadzwoń i zapytaj o szczegóły: +48 660-477-171

Drewniany stół z delikatnymi rzeźbieniami

stylowy stół z krzesłami delikatnie rzeźbiony 

Do przytulnej jadalni w stylu eko

W tym zestawie nie znajdziecie bardzo często obecnych w naszych projektach motywów, takich jak: lwy, lwie łapy, wizerunki okrętów, kotwic czy też bogatych kompozycji kwiatowo-roślinnych. Jednak nawet tu nawiązujemy do mebli gdańskich, dekorując krawędź stołu subtelnym ornamentem z liści akantu. Dlaczego jeszcze właśnie ten zestaw jest tak wyjątkowy? 

Stół drewniany delikatnie podrzeźbiany

Jeśli meble mogą przekazywać nastrój i atmosferę, w projekcie stołu i krzeseł z tej jadalni zamknęliśmy klimat słonecznych, letnich poranków, zasłon rozświetlonych promieniami, ciepłego, pachnącego kwiatami powietrza, wpadającego do pokoju przez otwarte okna. Ciepły, przytulny odcień naturalnego drewna podkreśliliśmy tu przezroczystym lakierem. Półmatową powierzchnię blatu stołu zdobią naturalne słoje. Wzdłuż krawędzi pną się ozdoby z liści, a w narożnikach kwitną stylizowane kwiaty. Carga jest za to prosta, zakończona wygładzonym, wyprofilowanym gzymsem. Oryginalne ozdoby pojawiają się także na nogach stołu, ale wszystkie są subtelne, niezwykle lekkie. Czy wyobrażacie sobie weekendowe śniadanie w takiej jadalni? Ten wspaniały nastrój radości, relaksu i wypoczynku? Te nakrycia, na których za chwilę pojawią się sezonowe pyszności i które Wasi najbliżsi będą ze smakiem zajadać, śmiejąc się i rozmawiając? A przecież w tej samej przytulnej jadalni możecie spędzać także długie jesienne lub zimowe wieczory, korzystając z czasu tylko dla siebie. 

stół drewniany lekko stylizowany

Jest jednak coś, co sprawia, że meble z tego zestawu docenią nawet najbardziej wymagający wielbiciele rękodzieła. Przyjrzyjcie się detalom: unikalnemu kształtowi nóg stołu, które lekko zwężają się ku dołowi, naśladując kształty krzeseł. Spójrzcie także na krzesła: na ich unikalna forma, bazujący na łagodnych, falistych liniach. Nie tylko ramy, ale także oparcia tych mebli to prawdziwe dzieła sztuki. Asymetryczna, ażurowa snycerka w górnej części dodatkowo wzmacnia wrażenie lekkości. Misternie splecione „węzły”, wyrzeźbione z litego drewna, dają niespotykany efekt dekoracyjny. 

dębowy stół lekko rzeźbiony

Czy można rozświetlić jadalnię jeszcze bardziej? Można. Właśnie dlatego obicia krzeseł (zarówno siedziska, jak i oparcia) wykonaliśmy z miękkiej skóry w kolorze kości słoniowej. Najbardziej elegancki spośród wszystkich odcieni bieli sprawia, że w pomieszczeniu, w którym ustawione zostaną te krzesła, natychmiast zagości słońce.  

Luksus to jednak nie tylko piękno, ale także wygoda. W tym zestawie mebli wzięliśmy pod uwagę wszystko: odpowiednia wysokość stołu i krzeseł, a także przyjemne w dotyku, miękkie obicia zapewniają komfortowy odpoczynek nawet podczas długich spotkań z rodziną i przyjaciółmi. 

Stylizowany zestaw do jadalni
Stylowy stół drewniany
drewniany stół rozkładany
stół z krzesłami do jadalni
stół z krzesłami do stylowej jadalni
drewniane krzesła do jadalni
krzesła stylizowane drewniane
stół stylizowany rozkładany
drewniany blat do stołu podrzeźbiany
Stylizowany zestaw do jadalni

Info

Nazwa Katalogowa:
ST000

Dostępność:
na zamówienie

Wymiary:
78/180/100 cm.

Wycena