Zadzwoń i zapytaj o szczegóły: +48 660-477-171

Stolik kawowy w stylu myśliwskim - Wiewiórki

Z leśnej głuszy do Twojego salonu 

stolik stylowy

meble myśliwskie

Prawdziwi wielbiciele myślistwa wiedzą wszystko o sekretach leśnych ostępów. Świat dzikich zwierząt nie ma przed nimi tajemnic, a leśna głusza przyciąga ich niczym magnes. To właśnie tam – w sercach puszcz i lasów – tętni prawdziwe życie. Można tu spotkać śmiertelne niebezpieczeństwo, ale także obcować z pięknem natury, którego nie zna nikt, kto nie zapuszczał się sam w te niedostępne dla człowieka rejony. 

W takich oddalonych od ludzkich siedzib miejscach można spotkać lisy, niedźwiedzie, wilki czy sarny, ale także... śmigające między drzewami rude ogniki wiewiórczych kit. Te wyjątkowe zwierzęta zwinnie poruszają się między drzewami, jakby przecząc prawom grawitacji. Mali, leśni siłacze – sprytni i szybcy. Dlatego to właśnie wiewiórki wybraliśmy na motyw przewodni dla myśliwskiego stolika kawowego. 

stolik myśliwskiW ten sposób stworzyliśmy mebel z solidnym, sześciobocznym blatem, podtrzymywanym przez cztery duże wiewiórki. Wszystkie elementy stołu wykonane są z drewna – to hołd dla tego naturalnego surowca, który towarzyszy człowiekowi od wieków. Blat stołu jest doskonale gładki, natomiast jego listwa oraz znajdująca się pod nim carga ozdobione zostały płaskorzeźbą z liści dębu. Plątanina różnej wielkości listków potęguje wrażenie leśnej gęstwiny, tym bardziej, że pod nią kryją się cztery ogromne wiewiórki, siedzące na gałęziach tuż przy czterech pniach drzew. Te przesympatyczne zwierzęta sprawiają, że stolik kawowy podoba się nie tylko wielbicielom polowań, ale także osobom, które z łowami nie mają nic wspólnego.   Wiewiórki nie przychodzą do Twojego domu z pustymi łapkami – dwie z nich trzymają orzechy laskowe, a dwie – długie, świerkowe szyszki. Już teraz możesz sobie wyobrazić, jak efektownie wygląda realistyczny orzech laskowy o wielkości kilku centymetrów! 

meble rzeźbione ręcznie

A szyszki? Podczas ich rzeźbienia odwzorowaliśmy z niezwykłą precyzją układ najdrobniejszych nawet łusek. 

 Dla wiewiórek wyrzeźbiliśmy fikuśne, zaokrąglone postumenty, łączące się z trawersem (krzyżakiem). Na środku krzyżaka dodaliśmy dekoracyjny kręgiel, który wizualnie równoważy całość. Ten niewielki stolik z pewnością przyciągnie uwagę gości. W serdecznym gronie przyjaciół, otoczeni aromatem dobrej kawy, możecie toczyć przy nim długie, wesołe rozmowy...

 

Stolik myśliwski
Meble w stylu myśliwskim
Stolik w stylu myśliwskim

Info

Nazwa Katalogowa:
SM01

Dostępność:
sprzedam

Wymiary:
71/97/97 cm.

Wycena