Zadzwoń i zapytaj o szczegóły: +48 660-477-171

Szafa stylizowana trzydrzwiowa z lustrem

meble drewniane

Prezentowanym na zdjęciach meblem jest bardzo efektowna szafa stylizowana na antyk, która będzie doskonałym uzupełnieniem sypialni czy garderoby, a także innych miejsc, w których klient chciałby mieć możliwość przechowywania odzieży w odpowiednich warunkach. Ta piękna szafa będzie więc odpowiednia również do przedpokoju czy nawet do poczekalni w gabinetach różnego rodzaju, gdzie oczekujące osoby będą mogły powiesić swoje okrycia wierzchnie w bezpiecznym i pięknym miejscu. Proponowana Państwu szafa to piękny przykład masywnego, efektownie rzeźbionego mebla gdańskiego, który swoim wyglądem i charakterem doskonale oddaje styl i charakter mebli tworzonych w okresie świetności mebli gdańskich (późny renesans i barok).| Można zauważyć na niniejszej szafie szereg typowych dla gdańskich mebli cech, takich jak masywność i stabilność czy rzeźbione zdobienia wykonane z należytą i zadziwiającą precyzją.
szafy drewnianeEfektowna nasada szafy jest bardzo dobrze przemyślana i wykonana. Gzymsy i efektowny pas rzeźbionych ornamentów z motywami roślinnymi sprawiają, że górna część szafy prezentuje się skromnie, ale naprawdę elegancko i przyjemnie dla oka. Środkowa część prezentowanej szafy to najbardziej efektowna część, która jest podzielona na trzy części. 

Dwie skrajne części stanowią przepiękne drzwi drewniane bogato rzeźbione, które stanowią główną część ozdoby całego mebla. Środkową częścią jest bardzo przydatne w garderobie czy sypialni lustro. Przyglądając się zdobionym drzwiom niniejszej szafy można na nich zauważyć piękne roślinne ornamenty, które sprawiają, że mebel prezentuje się naprawdę efektownie, z dużą klasą i elegancją. Brzegi szafy, tuż obok drewnianych drzwi, zdobione są efektownymi rzeźbieniami oraz wizerunkami aniołków precyzyjnie wykonanych przez rzeźbiarza artystę. Mówiąc o dolnej części, podstawie szafy, należy zauważyć dwie pojemne szuflady na ubrania, które również są starannie ozdobione i wykonane z ogromną precyzją. 
 
Szafy rzeźbione z lustrem kryształowym
Szafa ubraniowa do sypialni w stylu starych mebli
Meble rzeźbione do sypialni w starym stylu

Warto zauważyć, że ta duża szafa (wymiary wys. - 220 cm, dł. - 210 cm, szer. - 65 cm) będzie znakomitym wyposażeniem sypialni, w której można zastosować również łoża drewniane i komody, również w stylu gdańskim, które można także znaleźć w naszej ofercie, która skierowana jest do najbardziej wymagających klientów.
Meble stylizowane na stare, szafa na ubrania z lustrem kryształowym z przeznaczeniem na wieszaki w opcji 2/3 oraz półki w opcji 1/3.

Info

Nazwa Katalogowa:
SZ010

Dostępność:
na zamówienie

Wymiary:
220/65/200 cm.

Wycena