Zadzwoń i zapytaj o szczegóły: +48 660-477-171

Sofa rzeźbiona w starym stylu

Sofa Gdańska pięknie rzeźbiona w stylu antycznym
Sofa rzeźbiona wypoczynkowa
Sofa wypoczynkowa stylizowana na antyk
Ekskluzywnym meblem dostępnym w naszej szerokiej ofercie jest przepiękna, dębowa sofa gdańska, model SF/002. Prezentuje się ona bardzo okazale, zachęcając po prostu do tego, by ją wypróbować. Jest to bogato rzeźbiona sofa z obiciami z wysokiej jakości skóry, a jej nogi jak i podłokietniki wykonane są z oryginalnych kolumn spiralnie tłoczonych, dzięki czemu model ten staje się nietypowy i z pewnością nie pozostanie nie zauważony przez prawdziwych miłośników antyków. Warto również zwrócić szczególną uwagę na przepiękne i nietypowe rzeźbienia z ornamentami, które utworzone zostały z motywów roślinnych.

Stylowa sofa wypoczynkowa w starym stylu
Rzeźbiona sofa stylizowana na starą
Ekskluzywna sofa wypoczynkowa do salonu
Niepowtarzalność tego modelu ukazuje przede wszystkim zastosowanie tradycyjnych technik pracy, czyli znanej snycerki, która wymaga cierpliwości, precyzji i pasji, dlatego z naszej oferty produkty są tak wyjątkowe i nietypowe. Model sofy gdańskiej wyróżnia się także spieralnie tłoczonymi nogami, który sprytnie są połączone z oparciem, dzięki czemu nie tylko stają się one niepowtarzalne, ale także i praktyczne. Ten mebel to typ trzyosobowej sofy, a ze względu na jej wymiary (wys. - 120 cm, dł. - 165 cm, szer. - 65 cm) możemy z niej korzystać w wielu przestrzeniach, co oznacza, że z łatwością Państwo będą mogli ją wykorzystać we własnych domach w salonach wypoczynkowych,, gabinetach, czy też sali obiadowej, a również świetnie się ona sprawdzi w takich miejscach jak urzędy, biura, muzea, sądy i tym podobne, dzięki czemu będą mogli Państwo dostosować ją do swoich wymagań i potrzeb.

Dzięki jej kształtom prezentuje się ona bardzo zgrabnie, przede wszystkim ze względu na to, że jest ona proporcjonalna i dobrze wyważona. Sofa ta to symbol luksusu, precyzyjności, a także i niepowtarzalnego stylu, który będzie w stanie zaspokoić wymagania prawdziwych miłośników artystycznych mebli, które tak doskonale się prezentują w naszej szerokiej ofercie dostępnej dla Państwa.

 

Info

Nazwa Katalogowa:
SF002

Dostępność:
na zamówienie

Wymiary:
120/65/165 cm.

Wycena