Zadzwoń i zapytaj o szczegóły: +48 660-477-171

Luksusowy gabinet w stylu gdańskim

Wyrafinowana aranżacja przestrzeni do pracy

Na stronie Pracowni Mebli MebS prezentujemy najczęściej pojedyncze, wybrane meble ręcznie rzeźbione. Tym razem jednak czas na wystrój całego pomieszczenia, urządzonego z wykorzystaniem stylowego rękodzieła. Fakt, że prezentujemy właśnie gabinet, nie jest przypadkowy – to pomieszczenie ma wszak szczególny charakter. Powinno zapewniać warunki do pełnej skupienia pracy i dostarczać inspiracji. Idealny gabinet to taki, który staje się źródłem pozytywnych emocji! Pięknie zaaranżowana przestrzeń wpływa korzystnie na pracę umysłową. A obcowanie z ręcznie rzeźbionymi meblami, czyli rękodziełem artystycznym, ma wymiar wręcz terapeutyczny – nie bez powodu twórcy oraz naukowcy bardzo dbali o wystrój pokoi do pracy i chętnie otaczali się w nich dziełami sztuki.

Ekskluzywne meble

Stylowe meble gdańskie do gabinetu mają jeszcze jedną wielką zaletę – są komfortowe i wygodne w codziennym użytkowaniu. Za bogato zdobionymi frontami znajdują się pojemne szafki i duże szuflady. Meble gdańskie wyróżnia dosyć masywna forma, dlatego zaplanowanie w nich miejsca na dokumenty, książki i inne potrzebne przedmioty nie stanowi najmniejszego problemu. Co więcej – nieraz na prośbę naszych Klientów ukrywaliśmy w biurkach albo kredensach specjalne, tajne skrytki.

Funkcjonalność drewnianych mebli gabinetowych z dekoracjami snycerskimi to jednak nie tylko przestrzeń do przechowywania rzeczy codziennego użytku. Oznacza ona również wygodne siedziska foteli i krzeseł, wykonywanych z naturalnej skóry. Odpowiednie proporcje, właściwie wyprofilowane oparcia i podłokietniki sprawiają, że nawet podczas wielogodzinnej pracy nie odczuwa się fizycznego zmęczenia.

Dla klimatu biura lub gabinetu spore znaczenie ma dobór odpowiedniego oświetlenia. W Pracowni Mebli MebS stawiamy na rzeźbione lampy z witrażowymi kloszami. Rozpraszają one światło, tworząc przyjemny, przytulny klimat. Dzięki efektownym rzeźbom same w sobie stają się dziełami sztuki. Tak zaaranżowanego pomieszczenia do pracy nie trzeba już dodatkowo dekorować, ponieważ meble są jego najpiękniejszą ozdobą.

Gabinet w starym stylu prezentuje się najlepiej, gdy wszystkie elementy jego wyposażenia korespondują ze sobą. Dlatego do zestawu rzeźbionych mebli gabinetowych polecamy również wykonany w tym samym duchu stojący zegar, wsparty na dwóch figurach – pasterki i pasterza – jakby przeniesionych wprost z dawnej sielanki. Wysokiej jakości niemiecki mechanizm zegarowy z wahadłem precyzyjnie odmierza czas i wybija godziny, które w takim miejscu upływają wyjątkowo przyjemnie.

Każdy z widocznych na fotografii ręcznie rzeźbionych mebli gdańskich może stać się inspiracją dla dowolnych innych motywów oraz rzeźb. Biurka, krzesła fotele, kredensy, biblioteki, szafy i zegary projektujemy zawsze na indywidualne zamówienia Klientów. Możemy zrealizować każde marzenie – wystarczy o nim z nami porozmawiać…
 

Ekskluzywny Gabinet

Info

Nazwa Katalogowa:
Gabinet PREMIUM

Dostępność:
na zamówienie

Wymiary:
0/0/0 cm.

Wycena