Zadzwoń i zapytaj o szczegóły: +48 660-477-171

Biała witryna kuchenna


Witryna kuchenna biała

 

Połączenie solidności z subtelnością 
 
Miłośnicy ręcznie rzeźbionych mebli uwielbiają styl gdański z wielu powodów, ale jednym z najważniejszych jest ich solidność. Meble MebS z litego drewna dębowego przetrwają wiele lat intensywnego użytkowania – a urządzenie z ich pomocą kuchni jest najlepszym sposobem, by się o tym przekonać. W witrynie możecie przechowywać puszki z kawą, z której zaparzycie setki, a nawet tysiące filiżanek napoju na potrzeby porannych pobudek, śniadań do łóżka, popołudniowego relaksu z książką, spotkań z przyjaciółmi… W otoczeniu kompletu białych mebli kuchennych będziecie przygotowywać nieraz posiłki dla siebie i rodziny – w tym świąteczne kolacje oraz śniadania, które zachwycą gości i pozostawią po sobie wiele pięknych wspomnień. A może, jeśli lubicie urządzać w domu nastrojowe przyjęcia, w szybie tej witryny będą odbijać się do późnej nocy ciepłe światła jasnego, wypełnionego śmiechem i rozmowami salonu… Nie mamy wątpliwości, że kuchenny komplet przetrwa wszystkie wyzwania, które przed nim postawicie.
 
Trwałość to jednak zaledwie pierwsza z zalet mebli gdańskich. Spójrzcie na ich formę. Biała witryna jest solidna, ale jednocześnie „odciążona” wizualnie przez parę kolumn, wspierających górne szafki. Meble gdańskie to idealna ozdoba wielopokoleniowej siedziby. Mogłyby stanowić symbol rodzinnych wartości. Zdają się mówić: tu mieszkają ludzie, w których zawsze można znaleźć oparcie. To miejsce zostało stworzone na lata, dla kolejnych pokoleń – i ma być dla nich ostoją, azylem, spokojem. 
 
Klasyczne wzory witryny, nawiązujące do tradycji, nadają wystrojowi wnętrza powagę i dostojność, ale jednocześnie są niezwykle przyjemne dla oka. Projekt mebla ocieplają przepięknie rzeźbione bukiety kwiatów i kompozycje owoców. Te „malowane” dłutem obrazy, dopracowane w najdrobniejszych nawet fragmentach, wypełniają całą centralną część frontów szafek i szuflad. Dookoła biegną natomiast rzeźbienia kasetonowe – niczym ramy, wieńczące te kompozycje. Gzymsy, listwy, podpory w kształcie kolumn to popis snycerskiego kunsztu. Są po prostu perfekcyjne.
 
Zarówno witryna, jak i cały komplet mebli kuchennych, do którego należy, wyróżniają się niezwykłym kolorem. Nie spotkaliśmy na rynku rzeźbionych drewnianych mebli w odcieniach bieli, podobnie jak nie widzieliśmy nigdy mebli gdańskich lakierowanych na biało. A przecież właśnie dzięki odważnemu zastosowaniu tego koloru uzyskaliśmy absolutnie niezwykły efekt – sterylnie czystej, jasnej, promiennej i odświeżonej kuchni w stylu gdańskim.
 

Rzeźbione kredensy kuchenne białe
komoda biała do kuchni
kredens biały do kuchni
wyspa biała do kuchni

Info

Nazwa Katalogowa:
KHB03 witryna

Dostępność:
na zamówienie

Wymiary:
230/70/115 cm.

Wycena