Zadzwoń i zapytaj o szczegóły: +48 660-477-171
 • Meble rzeźbione do wypoczynku

  Meble rzeźbione do wypoczynku
  Gdańskie meble wypoczynkowe z miękkimi obiciami ze skóry i ręcznymi rzeźbieniami.
 • Meble Gdańskie do gabinetu

  Meble Gdańskie do gabinetu
  Ręcznie rzeźbione meble gabinetowe, z unikalnymi motywami dekoracyjnymi.
 • Meble rzeźbione do mieszkania

  Meble rzeźbione do mieszkania
  Eleganckie meble gdańskie do jadalni i salonu w rodzinnej siedzibie, rzeźbione ręcznie.
 • Meble Gdańskie sypialniane

  Meble Gdańskie sypialniane
  Klasyczne, bogato rzeźbione meble gdańskie. Nastrojowe wyposażenie sypialni.
 • Kuchnie rzeźbione w starym stylu

  Kuchnie rzeźbione w starym stylu
  Okazałe i piękne kuchnie rzeźbione. Pokryte snycerskimi dekoracjami w stylu gdańskim.
 • Meble myśliwskie motywy lasu

  Meble myśliwskie motywy lasu
  Stylowe meble myśliwskie z bardzo bogatymi zdobieniami rzeźbiarskimi.

  Biurko myśliwskie - dwustronne

  Najbardziej inspirujący mebel do gabinetu 

  MEBLE MYŚLIWSKIE

  biurko myśliwskieBiurko ma niepowtarzalny urok. Tak naprawdę ono jedno wystarczy, by stworzyć idealne, inspirujące miejsce do pracy na wiele lat. W szczególny sposób sprzyja wszystkim, którzy do pracy albo realizacji swoich pasji potrzebują ciszy i skupienia. Podczas wielu godzin spędzonych przy biurkach, posiadacze tych mebli naprawdę przyzwyczajają się do nich – wówczas wystarczy, że usiądą w tym wyjątkowym miejscu, a ich koncentracja natychmiast wzrasta, przychodzą nowe pomysły, pojawia się energia i zapał do pracy. Dla wielu ludzi ich ulubione biurko jest jedynym miejscem, przy którym potrafią efektywnie pracować. W każdym innym miejscu czegoś im brakuje, trudno się skupić, a wszystko, co przygotują wydaje się nie dość staranne, pomysłowe, ładne... 

  biurko styloweBiurko leśnika, które widzicie na zdjęciu, pasuje do każdego eleganckiego gabinetu: prawnika, prezesa, menedżera, lekarza ale także pisarza, poety lub innego „człowieka pióra”, artysty, dziennikarza... Zadbaliśmy o to, by tworzyło niepowtarzalny klimat. Duże wymiary (aż 180 cm długości!) sprawiają, że możesz swobodnie ułożyć na nim wszystkie ważne papiery, książki, notatki czy komputer – wszystko, co chcesz mieć pod ręką. Dodatkowo po bokach znajdują się dwie głębokie, pojemne szafki, a tuż pod blatem – trzy, równej szerokości szuflady z zamknięciem. Teraz nic nie będzie Cię dekoncentrowało przy pracy: potrzebne rzeczy schowasz w szafkach i szufladach, więc sięgniesz do nich nie odrywając się od zadań, którymi właśnie się zajmujesz. 

  biurko rzeźbioneTym, co decyduje o wyjątkowości Biurka Myśliwskiego, jest jednak przede wszystkim bogate, dwustronne zdobienie. Front mebla to trzy duże, kwadratowe wizerunki zwierząt łownych: dwóch jeleni i dzika. Snycerze bardzo dokładnie oddali wszystkie szczegóły sierści czy poroża, dlatego płaskorzeźby sprawiają wrażenie niezwykle plastycznych. Efekt pogłębia dodatkowo rzeźbione tło – głównie z motywem bardzo efektownych liści dębu. Pomiędzy płaskorzeźbami natomiast znajdują się przepiękne, wypukłe wizerunki łasicy i dzięcioła, natomiast w narożnikach zamieściliśmy sylwetki dwóch najważniejszych postaci, związanych z myślistwem: św. Huberta i Diany, bogini łowów. Tuż pod blatem pojawiają się natomiast bogate ornamenty z liści dębu, z małymi wizerunkami koziołka, dzika i zająca.  

  Biurko do gabinetu myśliwego
  Biurko w stylu myśliwskim
  Biurko do gabinetu myśliwego

  Sceny myśliwskie wykraczają poza front i obejmują cały mebel. Pojawiają się także na bokach biurka: na jednej pies myśliwski walczy z dzikiem, na drugiej – płoszy kaczki. Dzięki temu każda, nawet najdrobniejsza część biurka, staje się osobnym elementem wielkiej, myśliwskiej sagi, rozgrywającej się w samym sercu dzikiej kniei, ale też – na stawach czy bagnach. Prawdziwy rarytas znajduje się jednak po wewnętrznej stronie biurka: to płaskorzeźba świętego Huberta w chwili spotkania z niezwykłym jeleniem. Między rogami zwierzęcia jaśnieje krzyż, a św. Hubert spogląda na to nadprzyrodzone widowisko z zachwytem pomieszanym ze strachem. Właśnie ten obraz – tak wyjątkowy i ważny dla leśników i myśliwych – towarzyszy Ci przez cały czas, gdy pracujesz przy biurku.

   

  Info

  Nazwa Katalogowa:
  BM02

  Dostępność:
  na zamówienie

  Wymiary:
  78/80/180 cm.

  Stara cena: 19 900,00
  W promocji: 18 750,00 PLN

  Do końca promocji zostało 7 dni


  Wycena Produktu: