Zadzwoń i zapytaj o szczegóły: +48 660-477-171

Fotel Babuni

Fotele wypoczynkowe w starym stylu
Fotele Stylowe z litego drewna dębowego
Fotele Stylizowane
Na zamieszczonych zdjęciach prezentujemy bardzo ciekawy model fotela, który swoim stylem nawiązuje do mebli nowoczesnych, ale również bardzo przypomina meble antyczne. Wprawne oko z łatwością dostrzeże elementy stylu mebli gdańskich, które z wielkim zamiłowaniem tworzymy w naszej firmie. Mebel ten to tzw. fotel babuni, czyli fotel na którym można wypocząć, zrelaksować się czy oddać takim zajęciom jak chociażby oglądanie telewizji czy robienie sweterków na drutach. Klienci, którzy chcieliby zapewnić domownikom przyjemny i wygodny mebel do relaksu i wypoczynku, z pewnością będą w pełni zadowoleni z walorów prezentowanego fotela.

Fotel artystyczny stylizowany na antyl
Fotel wypoczynkowy ręcznie rzeźbiony
Fotel Stylowy antyczny

Ten piękny fotel wypoczynkowy wykonany jest z wysokiej jakości drewna pięknie rzeźbionego i z wytrzymałej tkaniny, która swoją kolorystyką pięknie nawiązuje do kolorystyki drewna. Górna część fotela, tuż nad materiałowym oparciem, ozdobiona jest pięknie wyrzeźbionymi motywami roślinnymi, które są praktycznie jedynym zdobieniem widzianym na przedniej stronie fotela. Właściwe zdobienia, nawiązujące do myślistwa, zobaczyć można po obu bocznych stronach fotela. Boki drewniane prezentują kunszt sztuki rzeźbiarskiej i znakomitą precyzję twórcy mebla, który każdą linię rzeźbienia wykonał z ogromną starannością. Jeden z boków przedstawia bardzo dokładnie wyrzeźbione dziki, a drugi bok drewniany prezentuje sarny pod drzewem na górskiej polanie.

Wypoczynek rzeźbiony na styl mebli myśliwskich
Wypoczynki w starym stylu antycznym
Fotele babuni

Obrazy są bardzo ciekawie wykonane, a linie rzeźbień są dopracowane w każdym szczególe dając eleganckie i atrakcyjne walory wizualne. Ten piękny fotel wypoczynkowy można wstawić w pokoju bądź salonie, a nawet w leśniczówce czy domku myśliwskim. Wspaniale zaprezentuje się on tuż obok kominka czy w pomieszczeniu, w którym znaleźć można wiele nawiązań do myślistwa. Z pewnością każdy zapalony myśliwy, a także każda osoba która chciałaby wypocząć w wygodnym fotelu, będą w pełni zadowoleni z prezentowanego modelu.  

Info

Nazwa Katalogowa:
FT009

Dostępność:
na zamówienie

Wymiary:
0/0/0 cm.

Wycena