Zadzwoń i zapytaj o szczegóły: +48 660-477-171
 • Meble rzeźbione do wypoczynku

  Meble rzeźbione do wypoczynku
  Gdańskie meble wypoczynkowe z miękkimi obiciami ze skóry i ręcznymi rzeźbieniami.
 • Meble Gdańskie do gabinetu

  Meble Gdańskie do gabinetu
  Ręcznie rzeźbione meble gabinetowe, z unikalnymi motywami dekoracyjnymi.
 • Meble rzeźbione do mieszkania

  Meble rzeźbione do mieszkania
  Eleganckie meble gdańskie do jadalni i salonu w rodzinnej siedzibie, rzeźbione ręcznie.
 • Meble Gdańskie sypialniane

  Meble Gdańskie sypialniane
  Klasyczne, bogato rzeźbione meble gdańskie. Nastrojowe wyposażenie sypialni.
 • Kuchnie rzeźbione w starym stylu

  Kuchnie rzeźbione w starym stylu
  Okazałe i piękne kuchnie rzeźbione. Pokryte snycerskimi dekoracjami w stylu gdańskim.
 • Meble myśliwskie motywy lasu

  Meble myśliwskie motywy lasu
  Stylowe meble myśliwskie z bardzo bogatymi zdobieniami rzeźbiarskimi.

  Witryna przeszklona narożna

  Prezentowanym meblem gdańskim jest wspaniała witryna narożna, która z pewnością jest warta swojej ceny, gdyż jest znakomitym przykładem kunsztu twórców mebli w stylu gdańskim. Jest to mebel przeszklony, który dzięki temu wzbogaceniu formy, jest meblem doskonale nadającym się do zastosowania w wielu wnętrzach i w wielu miejscach.  Witryna ta jest rozwiązaniem problemów większości naszych klientów, którzy zastanawiają się w jaki sposób zagospodarować narożne przestrzenie w różnych pomieszczeniach. Witryna ta została stworzona z myślą właśnie o narożnych miejscach, w które ciężko wstawić inny mebel, by dobrze się tam prezentował i dawał pożądany efekt.

  Biblioteczka narożna
  Witryna narożna
  Narożnik stylowy

  Mimo narożnej formy witryna ta nie zatraca kształtu i wyrazu, a dodatkowo efektownie zasłania przestrzenie w narożnikach pomieszczenia, w którym się znajduje.  Nasada tego pięknego drewnianego mebla w przyjemnym, antycznym odcieniu, zdobiona jest efektownym gzymsem, którego tradycje sięgają czasów starożytności, a także niespotykanie pięknym i starannie wykonanym herbem, którego wykonanie zostało zrealizowane pracą ludzkich rąk. W środkowej części tej pięknej meblowej propozycji zauważyć można dwie niepozorne kolumny o spiralnie kręconych trzonach. Nasady kolumny są pięknie zdobione bogato rzeźbionym kapitelem, który znakomicie wpisuje się w styl gdański, a jego tradycja również sięga czasów starożytnych.  W środkowej części również można zobaczyć trójdzielność w postaci trzech półek, które pozwalają na przechowywanie za szkłem zastawy stołowej czy stworzenie z witryny domowego barku ze wspaniałymi trunkami dla gości.

  Narożnik rzeźbiony
  Witryna narożnikowa w starym stylu
  Witryna rzeźbiona narożna

  Takie połączenie drewna ze szkłem stwarza doskonały efekt i pozwala na umiejscowienie antycznie wyglądającej witryny w praktycznie każdym wnętrzu. Mówiąc o dolnej części witryny należy zauważyć, że jest to część najbardziej zdobiona, przez co stanowi doskonałą podstawę dla całego mebla i prezentuje się okazale i efektownie. Przepiękne rzeźbienia z motywami roślinnymi nadają witrynie charakteru i sprawiają, że jest ona zachwycająco piękna i pożądana przez kolekcjonerów.
  Zastosowanie tego mebla o wymiarach wys. - 220 cm, dł. - 110 cm, szer. - 52 cm to bogate możliwości. Witrynę, którą wykonujemy na zamówienie, wstawić można do salonu, jadalni czy do gabinetu, a także do takich miejsc jak chociażby biura czy różnego rodzaju instytucje czy nawet restauracje, gdzie efektowny narożnik będzie pięknie się prezentował.


   

  Info

  Nazwa Katalogowa:
  NA005

  Dostępność:
  na zamówienie

  Wymiary:
  220/52/110 cm.

  Wycena Produktu: