Zadzwoń i zapytaj o szczegóły: +48 660-477-171
 • Meble rzeźbione do wypoczynku

  Meble rzeźbione do wypoczynku
  Gdańskie meble wypoczynkowe z miękkimi obiciami ze skóry i ręcznymi rzeźbieniami.
 • Meble Gdańskie do gabinetu

  Meble Gdańskie do gabinetu
  Ręcznie rzeźbione meble gabinetowe, z unikalnymi motywami dekoracyjnymi.
 • Meble rzeźbione do mieszkania

  Meble rzeźbione do mieszkania
  Eleganckie meble gdańskie do jadalni i salonu w rodzinnej siedzibie, rzeźbione ręcznie.
 • Meble Gdańskie sypialniane

  Meble Gdańskie sypialniane
  Klasyczne, bogato rzeźbione meble gdańskie. Nastrojowe wyposażenie sypialni.
 • Kuchnie rzeźbione w starym stylu

  Kuchnie rzeźbione w starym stylu
  Okazałe i piękne kuchnie rzeźbione. Pokryte snycerskimi dekoracjami w stylu gdańskim.
 • Meble myśliwskie motywy lasu

  Meble myśliwskie motywy lasu
  Stylowe meble myśliwskie z bardzo bogatymi zdobieniami rzeźbiarskimi.

  Fotel skórzany - jednoosobowy z lwami


  Ekskluzywny komplet wypoczynkowy  w starym stylu 

  meble styloweCisza, spokój, regularne tykanie klasycznego zegara stojącego w kącie, dobry napój na niskim stoliku... Cudowne popołudnie lub wieczór, gdy przestaną dzwonić telefony, a plan na dany dzień został zrealizowany niemal w całości. Teraz wystarczy tylko usiąść wygodnie, zapaść się lekko w miękkie obicie głębokiego fotela i cieszyć się tym upragnionym spokojem... 

  Czego potrzeba człowiekowi do pełnego relaksu i przyjemnego wypoczynku po całym dniu pracy? Najczęściej pomyślimy w takiej sytuacji o wygodnym kąciku wypoczynkowym – miękkich fotelach z  gładkimi obiciami, wygodnym oparciem i podłokietnikami. To prawda, ale komfort relaksu zależy od jeszcze jednego czynnika: wyglądu wnętrza. W pięknych, harmonijnych salonach czy pokojach dziennych odpoczywamy znacznie efektywniej. Ekskluzywny wygląd wnętrz to czysta przyjemność dla oczu. 

  Fotel skórzany w drewnianym postumencie
  Meble gdańskie do wypoczynku
  Meble rzeźbione w starym stylu

  fotele skórzaneWłaśnie dlatego z tak wielką starannością zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy wszystkie elementy zestawu wypoczynkowego z lwami. Tym razem prezentujemy fotel, który może znaleźć zresztą o wiele szersze zastosowania. Należy on do kompletu, obejmującego również stolik kawowy i sofę wypoczynkową z korespondującymi motywami roślinnymi i zwierzęcymi, ale można także potraktować go jako niezależny element wyposażenia biura, gabinetu czy hotelowego apartamentu bądź holu.  

  meble gdańskieCały szkielet fotela wyrzeźbiony został z drewna. Odpowiednie wyprofilowanie sprawia, że wystarczy usiąść choćby na chwilę, by poczuć, jak całe zmęczenie znika, a ciało odpoczywa. Sekret walorów wypoczynkowych tego mebla tkwi w odpowiedniej wysokości oparcia i podłokietników, ozdobionych dwiema rzeźbami lwów, a także właściwemu wyprofilowaniu siedziska. Ramę fotela wieńczą wypukłe płaskorzeźby z ozdobnymi ornamentami, roślinami i owocami, niezwykle efektowne zarówno pod względem wyglądu, jak i w dotyku, ze względu na gładką powierzchnię i staranne dopracowanie detali. 

  Osobna kwestia to obicie fotela. Miękka tapicerka, z eleganckiej skóry, będzie służyć właścicielowi fotela przez wiele lat. Obiciem pokryte zostały także szerokie podłokietniki – dzięki temu są miękkie i wygodne, szybciej usuwają zmęczenie barków i ramion. Wybór koloru tapicerki i odcienia drewna pozostaje kwestia indywidualną – na zdjęciu prezentujemy wariant szczególnie chętnie wybierany przez Klientów: matową skórę w odcieniu kawowym, która wygląda przepięknie zarówno w dziennym, jak i sztucznym oświetleniu. Łagodne cienie i rozproszone światło nadają tym fotelom prestiżowy charakter.

   

  Meble rzeźbione do wypoczynku
  Fotele rzeźbione w skórze
  Meble wypoczynkowe do salonu

  Info

  Nazwa Katalogowa:
  FT006

  Dostępność:
  na zamówienie

  Wymiary:
  95/100/95 cm.

  Wycena Produktu: