Zadzwoń i zapytaj o szczegóły: +48 660-477-171

Sofa skórzana - trzyosobowa z lwami

meble skórzane

Eleganckim meblem wypoczynkowym z naszej szerokiej oferty jest piękna i efektowna sofa z postumentem lwa, która prezentuje się bardzo okazale i aż zachęca do tego, by wygodnie na niej usiąść i poczuć się jak na królewskim tronie. Jest to bogato rzeźbiona sofa wykonana z doskonałej jakości litego drewna rzeźbionego i naturalnej skóry o pięknym kolorze i walorach estetycznych.

Warto również zauważyć precyzyjnie wykonane szycie, które sprawia że siedzisko i oparcie sofy prezentują się pięknie i stylowo. Prezentowana sofa o wymiarach wys. - 100 cm, dł. - 200 cm, szer. - 100 cm

Mówiąc o walorach wizualnych należy zauważyć nie tylko piękną tapicerkę, ale również przepiękne postumenty lwa, które wykonane zostały z litego drewna i to przy długotrwałej pracy ręcznej fachowca. Efektowne rzeźbienia lwa wyraźnie wskazują na to, że mebel został wykonany z należytą starannością i zaangażowaniem przez artystę, który włożył w każdą linię wizerunku lwa całe serce i mnóstwo czasu. Precyzyjne wykonanie drewnianej podstawy sofy z postumentem lwa sprawia, że mebel ten zachęca do wypoczynku i nawiązuje swoim charakterem do czasów antycznych, w których ceniono wygodę, komfort, luksus i efektowne zdobienia.

Meble do wypoczynku
Sofa rzeźbiona w starym stylu
Wypoczynek skórzany

Sofa ta prezentuje się bardzo zgrabnie, gdyż każdy element zachowuje wszelkie proporcje i tworzy naprawdę efektowną całość, która może być zastosowana jako mebel wypoczynkowy w salonie, gabinecie, biurze, w nowoczesnych hotelach czy w recepcjach różnego rodzaju – a więc wszędzie tam, gdzie mile widziany jest efektowny i zachęcający wystrój i wygodne meble, na których można się zrelaksować.


 

Info

Nazwa Katalogowa:
SF004

Dostępność:
na zamówienie

Wymiary:
100/100/200 cm.

Wycena