Zadzwoń i zapytaj o szczegóły: +48 660-477-171

Wyjątkowy ekskluzywny narożnik skórzany

Efektowne wyposażenie strefy wypoczynkowej w salonie

Niektóre elementy wyposażenia odgrywają szczególną rolę w aranżacji wnętrza. Oprócz funkcji użytkowej i dekoracyjnej, stanowią także niezmiernie przydatne narzędzie do kreowania przestrzeni. Tak właśnie dzieje się w przypadku tego rzeźbionego narożnika w stylu gdańskim. Idealnie wpasowuje się on w przestrzeń salonu, gabinetu albo foyer i sprawia, że cały zestaw wypoczynkowy staje się naturalną częścią tej przestrzeni. Stylowy narożnik można ustawić w kącie pomieszczenia albo też w części otwartej, by wizualnie oddzielał strefę relaksu od pozostałej powierzchni. Idealnym uzupełnieniem tak zaaranżowanego miejsca odpoczynku będzie rzeźbiony fotel z podobnymi motywami lwów oraz klasyczna ława.

Skórzany ekskluzywny narożnik

Stylowe meble wypoczynkowe z drewna dębowego

Każdy element eleganckiego narożnika wykonany został ręcznie. Przestrzenne figury lwów, bogate ornamenty roślinne, nawet otoczony kasetonowym rzeźbieniem herb Gdańska harmonijnie komponują się ze sobą. Są wystawne, ale bez cienia przesady. Dekoracje snycerskie są rzeźbione głęboko, dlatego wzór pozostaje wyrazisty w każdym oświetleniu – zarówno dziennym, jak i sztucznym.

Głównymi motywami zestawu wypoczynkowego z Pracowni Mebli MebS są przestrzenne, stylizowane figury lwów. Wykonane z największą dokładnością i starannością nadają narożnikowi poważny, dostojny charakter. Jest w nich to wszystko, co sprawiło, że wiele kultur na świecie właśnie lwa uważa za zwierzę szczególne i symbol siły, odwagi, potęgi oraz mocy. W salonie figury dzikich kotów wyglądają jak strażnicy domowego ogniska. Liście akantu, dekorujące pozostałą część konstrukcji narożnika, schodzą przy nich na dalszy plan. Stanowią misterne dopełnienie kompozycji.

Narożnik ze skórzaną tapicerką

Miłośnicy pięknego wyposażenia wnętrz stawiają drogim meblom bardzo wysokie wymagania. Muszą być one nie tylko piękne, ale i wygodne. Dlatego meble wypoczynkowe w stylu gdańskim pokrywamy miękkim obiciem z naturalnej skóry. Jej wytworna, półmatowa powierzchnia jest przyjemna w dotyku, a wysokiej jakości wypełnienie daje ulgę plecom i ramionom. Projektując ten mebel uwzględniliśmy zresztą zarówno odpowiednie wyprofilowanie oparcia, jak i szerokie podłokietniki oraz miękkie zagłówki. Głębokie siedziska pozwalają na wygodny odpoczynek zarówno w pozycji siedzącej, jak i leżącej.
 

Ekskluzywne wnętrza

Info

Nazwa Katalogowa:
LEW04n

Dostępność:
na zamówienie

Wymiary:
95/185/235 cm.

Wycena