Zadzwoń i zapytaj o szczegóły: +48 660-477-171
 • Meble rzeźbione do wypoczynku

  Meble rzeźbione do wypoczynku
  Gdańskie meble wypoczynkowe z miękkimi obiciami ze skóry i ręcznymi rzeźbieniami.
 • Meble Gdańskie do gabinetu

  Meble Gdańskie do gabinetu
  Ręcznie rzeźbione meble gabinetowe, z unikalnymi motywami dekoracyjnymi.
 • Meble rzeźbione do mieszkania

  Meble rzeźbione do mieszkania
  Eleganckie meble gdańskie do jadalni i salonu w rodzinnej siedzibie, rzeźbione ręcznie.
 • Meble Gdańskie sypialniane

  Meble Gdańskie sypialniane
  Klasyczne, bogato rzeźbione meble gdańskie. Nastrojowe wyposażenie sypialni.
 • Kuchnie rzeźbione w starym stylu

  Kuchnie rzeźbione w starym stylu
  Okazałe i piękne kuchnie rzeźbione. Pokryte snycerskimi dekoracjami w stylu gdańskim.
 • Meble myśliwskie motywy lasu

  Meble myśliwskie motywy lasu
  Stylowe meble myśliwskie z bardzo bogatymi zdobieniami rzeźbiarskimi.

  Zegar rzeźbiony - z szafką na buty/telefon

  Do zagospodarowania ścianka o szerokości 130 cm ... Potrzebna szafka na telefon, buty i kapcie :) i ma być ładnie .. - oto nasza odpowiedź na życzenie klienta :)

  Jeśli chcą Państwo posiadać wyszukany, oryginalny przedmiot w swoim domu, ciekawym rozwiązaniem jest zakup tradycyjnego zegara, którego niebywałe rzeźbienia i piękny wygląd , nadadzą każdemu pomieszczeniu eleganckiego charakteru. W przypadku tego konkretnego zegara (wymiary: wys. - 225 cm, dł. - 120 cm, szer. - 45 cm) , mamy do czynienia nie tylko z niezwykłym artyzmem obróbki drewna – dwie postaci ozdabiające podstawę zegara przyciągają wzrok, będąc jednocześnie intrygującą formą wykorzystania motywu kolumn – ale także z wysokim poziomem mechaniki urządzenia – znajdziemy w nim bowiem werki firmy Hermle, która słynie z niezawodności, drobiazgowości i solidności. 

  zegar stylowy

  Skomplikowany, zdobny system ciężarków i łańcuszków , bez wątpienia sprawi, że każdy, kto zobaczy ten zegar w Państwa domu, przynajmniej na chwilę skupi swoją uwagę tylko na nim, podziwiając wysublimowany gust właścicieli. |Zegar ten może być również doskonałym prezentem dla kogoś, kto docenia tradycyjny wystrój wnętrz i szuka jednocześnie wyrazistych akcentów. Piękna tarcza, a także proste, choć bezsprzecznie wysoce dopracowane wskazówki, sprawią, że Państwa czas będzie upływał w pięknej atmosferze. Jednak największą siłą tego zegara są sumiennie przemyślane detale, które w połączeniu z jego gabarytami i eleganckim, lakierowanym drewnem, powodują, że nie można przejść obok niego obojętnie. Tak wysokiej klasy produkt wydaje się pasować do cichej biblioteki, jasnego pokoju dziennego lub korytarza, w którym jego tykanie będzie równomiernie rozbrzmiewać w nocy. Oprócz dwóch postaci – pięknej dziewczyny i towarzyszącego jej młodzieńca – niebywałym elementem zegara jest jego podstawa ozdobiona dużym geometrycznym wzorem i licznymi rzeźbieniami komponującymi się idealnie z tymi, które możemy zobaczyć na szczycie urządzenia. Jest to bez najmniejszych wątpliwości przedmiot dla osób z wyrobionym gustem, które gustują w tradycyjnych przedmiotach wykonanych z drewna bądź dla osób, które kolekcjonują niezwykłe, unikalne meble gdańskie.

   

   

  Zegar z szafką na buty

  Info

  Nazwa Katalogowa:
  ZG007

  Dostępność:
  na zamówienie

  Wymiary:
  225/45/120 cm.

  Wycena Produktu: