Zadzwoń i zapytaj o szczegóły: +48 660-477-171

Zegar rzeźbiony - z szafką na buty/telefon

Do zagospodarowania ścianka o szerokości 130 cm ... Potrzebna szafka na telefon, buty i kapcie :) i ma być ładnie .. - oto nasza odpowiedź na życzenie klienta :)

Jeśli chcą Państwo posiadać wyszukany, oryginalny przedmiot w swoim domu, ciekawym rozwiązaniem jest zakup tradycyjnego zegara, którego niebywałe rzeźbienia i piękny wygląd , nadadzą każdemu pomieszczeniu eleganckiego charakteru. W przypadku tego konkretnego zegara (wymiary: wys. - 225 cm, dł. - 120 cm, szer. - 45 cm) , mamy do czynienia nie tylko z niezwykłym artyzmem obróbki drewna – dwie postaci ozdabiające podstawę zegara przyciągają wzrok, będąc jednocześnie intrygującą formą wykorzystania motywu kolumn – ale także z wysokim poziomem mechaniki urządzenia – znajdziemy w nim bowiem werki firmy Hermle, która słynie z niezawodności, drobiazgowości i solidności. 

zegar stylowy

Skomplikowany, zdobny system ciężarków i łańcuszków , bez wątpienia sprawi, że każdy, kto zobaczy ten zegar w Państwa domu, przynajmniej na chwilę skupi swoją uwagę tylko na nim, podziwiając wysublimowany gust właścicieli. |Zegar ten może być również doskonałym prezentem dla kogoś, kto docenia tradycyjny wystrój wnętrz i szuka jednocześnie wyrazistych akcentów. Piękna tarcza, a także proste, choć bezsprzecznie wysoce dopracowane wskazówki, sprawią, że Państwa czas będzie upływał w pięknej atmosferze. Jednak największą siłą tego zegara są sumiennie przemyślane detale, które w połączeniu z jego gabarytami i eleganckim, lakierowanym drewnem, powodują, że nie można przejść obok niego obojętnie. Tak wysokiej klasy produkt wydaje się pasować do cichej biblioteki, jasnego pokoju dziennego lub korytarza, w którym jego tykanie będzie równomiernie rozbrzmiewać w nocy. Oprócz dwóch postaci – pięknej dziewczyny i towarzyszącego jej młodzieńca – niebywałym elementem zegara jest jego podstawa ozdobiona dużym geometrycznym wzorem i licznymi rzeźbieniami komponującymi się idealnie z tymi, które możemy zobaczyć na szczycie urządzenia. Jest to bez najmniejszych wątpliwości przedmiot dla osób z wyrobionym gustem, które gustują w tradycyjnych przedmiotach wykonanych z drewna bądź dla osób, które kolekcjonują niezwykłe, unikalne meble gdańskie.

 

 

Zegar z szafką na buty

Info

Nazwa Katalogowa:
ZG007

Dostępność:
na zamówienie

Wymiary:
225/45/120 cm.

Wycena