Zadzwoń i zapytaj o szczegóły: +48 660-477-171

Zestaw wypoczynkowy narożny w skórze LEW


Narożna sofa skórzana - Lwy 

NAROŻNIK SKÓRZANY

Nawet z najlepszymi, wieloletnimi przyjaciółmi rozmawia się lepiej, gdy sprzyjają temu okoliczności w naszym domu. Nawet wieloletni klienci nagle okazują się doskonałymi kompanami do prywatnej rozmowy, jeśli rozgoszczą się wygodnie na przestronnej kanapie. Dziś naprawdę niewiele mamy czasu na takie spotkania i rozmowy, ale dzięki przyjemnie urządzonemu miejscu do towarzyskich spotkań i długich, serdecznych rozmów, możemy jeszcze lepiej wykorzystać każdą minutę takiej beztroski. W tak zaaranżowanej przestrzeni nieraz usłyszysz: „jak tu u was przytulnie!”, a goście – którzy zazwyczaj bywają strasznie zabiegani i wpadają do Ciebie w przelocie – nagle dojdą do wniosku, że właściwie mogą zostać dłużej. 

Sofa, którą widzicie na zdjęciach, to najbardziej okazały element kompletu wypoczynkowego, stworzonego w naszej pracowni. Wygodny mebel (275 cm x 275 cm x 95 cm) stwarza szerokie możliwości aranżacji w dużych wnętrzach. Ze względu na fakt, że to właśnie on nadaje charakter pomieszczeniu i może stanowić dominujący akcent całego wystroju, dzięki temu jednemu meblowi można błyskawicznie „zbudować” klimat całego wnętrza. 

Zalecamy dwa warianty aranżacji sofy. Pierwsza – to ustawienie jej w salonie lub holu z innymi meblami gdańskimi. W takiej sytuacji sofa zrównoważy wystrój pomieszczenia, stanowiąc przeciwwagę dla innego masywnego mebla, na przykład dla biblioteki lub szafy. Sofa „Lwy” sprawdzi się doskonale we wnętrzach o wystroju tradycyjnym – także w domach i mieszkaniach o bogatych dekoracjach, typowych dla stylu myśliwskiego czy szlacheckiego. 

Druga możliwość to potraktowanie sofy jako głównego i najważniejszego mebla w pomieszczeniu. W ten sposób można nadać salonowi nowocześniejszy charakter – sofa wraz ze stolikiem kawowym zostaje wówczas mocno wyeksponowana i nie wymaga uzupełniania już niemal żadnymi elementami dekoracyjnymi. Warto podkreślić także, że w największych pomieszczeniach sofę można zastosować do rozdzielenia poszczególnych stref wnętrza i oddzielenia np. kącika wypoczynkowego od części przeznaczonej na jadalnię. Rozwiązanie takie sprawdzi się zwłaszcza w nowoczesnych budynkach, w których zrezygnowano ze ścianek działowych.

meble skórzane

Sofa pokryta jest wysokiej jakości obiciem skórzanym w kolorze brązowym. Celowo dobraliśmy skórę obiciową o matowej fakturze – żadne inne obicie nie rozprasza światła i cienia w tak wyjątkowy sposób. Na życzenie możemy jednak dopasować dla Ciebie inny kolor czy fakturę materiału obiciowego. 

Skórzany narożnik do wypoczynku
Skórzany wypoczynek narożny
Narożnik skórzany LEW

Drewniany szkielet sofy nawiązuje do motywów roślinnych, owocowych i ornamentów pojawiających się również w pozostałych meblach wypoczynkowych z tej linii. Sofa może jednak także występować samodzielnie. W przedstawionym wariancie zaaranżowaliśmy ją w salonie z fotelem i stolikiem kawowym z kompletu z lwami. Optymalnym miejscem dla tego typu mebla – oprócz domowego salonu – są także hole hotelowe, poczekalnie, gabinety i kancelarie. Ze względu na wyraźne inspiracje meblami gdańskimi, polecamy je kolekcjonerom antyków i wielbicielom klasycznej elegancji.

 

3-1-1 - wys. - 95 cm, dł. - 275 cm, szer. - 175 cm 

3-1-2 - wys. - 95 cm, dł. - 275 cm, szer. - 225 cm 

3-1-3 - wys. - 95 cm, dł. - 275 cm, szer. - 275 cm 

Info

Nazwa Katalogowa:
SF001N

Dostępność:
na zamówienie

Wymiary:
95/235/275 cm.

Wycena