Zadzwoń i zapytaj o szczegóły: +48 660-477-171

Komoda biurowa

Komoda rzeźbiona

Naszą kolejną propozycją specjalnie przygotowaną dla Państwa jest komoda biurowa ( KM 006). Przede wszystkim charakteryzuje się ona tym, że jest wykonana z najwyższej jakości drewna dębowego jakim dysponuje nasza firma, a dzięki temu możemy zapewnić Państwu stabilne porządne produkty, a przede wszystkim takie, z których można będzie korzystać przez długie lata bez obaw, że mebel ten zacznie nam się chwiać, a to da Państwu zadowolenie o które zabiegamy od lat.
Nasza komoda biurowa, przede wszystkim ze względu na swoje wymiary ( wys. – 105 cm, dł. – 165 cm, szer. – 47 cm ) ) rzeczywiście nadaje się idealnie do takich miejsc jak biura i może bez problemu stanowić ich wizytówkę.| Dzięki termu Państwo będą mogli pokazać swoją firmę również w samych superlatywach, a styl i szyk z pewnością w tym pomoże. Nasza komoda nie tylko jest zgrabna i wkomponuje się ona w praktycznie każdą przestrzeń, ale również jest ona bardzo praktyczna. 

Komoda stylowa

Ze względu na to, że jest ona trzydrzwiowa i posiada trzy szuflady może ona pomieścić wiele potrzebnych dla Państwa na co dzień przedmiotów, a tym samym wszystko jest zamknięte. Również warto zwrócić uwagę na to, że nasz model stworzony został z przepiękną koroną rzeźbioną, a także znajdziemy przepiękne zdobienia, wśród których odpowiednie są ornamenty roślinne rozciągające się przez całą komodę. Dzięki temu nabiera ona charakteru i staje się bardziej odmienna. Dodatkowo spiralne akcenty dodają tej niepowtarzalności, która czyni naszą komodę tak wyjątkową i unikalną. Nasz firma pragnie tworzyć dla Państwa nie tylko wysokiej jakości komody, ale także takie, z których na co dzień będzie można korzystać w pełnym zadowoleniu. Nasza propozycja skierowana jest dla każdego kto ceni sztukę, praktyczność i klasę w jednym, mamy nadzieje, że ta komoda również dla Państwa jest symbolem prestiżu i mody.

Komoda rzeźbiona w starym stylu

Info

Nazwa Katalogowa:
KM006

Dostępność:
na zamówienie

Wymiary:
105/47/165 cm.

Wycena