Zadzwoń i zapytaj o szczegóły: +48 660-477-171
 • Meble rzeźbione do wypoczynku

  Meble rzeźbione do wypoczynku
  Gdańskie meble wypoczynkowe z miękkimi obiciami ze skóry i ręcznymi rzeźbieniami.
 • Meble Gdańskie do gabinetu

  Meble Gdańskie do gabinetu
  Ręcznie rzeźbione meble gabinetowe, z unikalnymi motywami dekoracyjnymi.
 • Meble rzeźbione do mieszkania

  Meble rzeźbione do mieszkania
  Eleganckie meble gdańskie do jadalni i salonu w rodzinnej siedzibie, rzeźbione ręcznie.
 • Meble Gdańskie sypialniane

  Meble Gdańskie sypialniane
  Klasyczne, bogato rzeźbione meble gdańskie. Nastrojowe wyposażenie sypialni.
 • Kuchnie rzeźbione w starym stylu

  Kuchnie rzeźbione w starym stylu
  Okazałe i piękne kuchnie rzeźbione. Pokryte snycerskimi dekoracjami w stylu gdańskim.
 • Meble myśliwskie motywy lasu

  Meble myśliwskie motywy lasu
  Stylowe meble myśliwskie z bardzo bogatymi zdobieniami rzeźbiarskimi.

  Krzesła stylowe do salonu

  Krzesła Gdańskie

  W naszej ofercie znalazło się również miejsce dla podstawowych mebli, które powinny znaleźć się w każdej jadalni czy w każdym salonie, w którym przyjmowani są goście. Mowa oczywiście o wygodnych i ładnie prezentujących się krzesłach, które będą doskonale pasowały do stołów wykonanych w stylu mebli gdańskich. Na zdjęciach prezentujemy przepiękne, tapicerowane krzesła stylowe, które znakomicie wpiszą się nie tylko w domowy wystrój, ale również w wystrój restauracji czy hotelowej jadalni. Niniejsze krzesła to eleganckie i bardzo zgrabne krzesła (wymiary: wys. - 114 cm, dł. - 45 cm, szer. - 45 cm), które nadają się zarówno do przestronnych pomieszczeń, jak i do niewielkich salonów i jadalni. Prezentowane krzesła to gustowne i bardzo eleganckie połączenie drewna i tapicerki z wysokiej jakości materiałów odpornych na uszkodzenia i zabrudzenia. W niniejszych krzesłach wykorzystaliśmy najwyższej klasy drewno dębowe, które słynie z długoletniości i odporności na mijające lata.

  Krzesła w stylu gdańskim
  Krzesło w starym stylu
  Krzesło dębowe

  W połączeniu pięknego drewna z pięknym materiałem kierowaliśmy się chęcią stworzenia eleganckiego mebla o specyficznym charakterze i wyrafinowanej formie.
  Mówiąc o zdobieniach krzeseł stylowych oferowanych przez naszą firmę należy zauważyć, że krzesła rzeźbione są bardzo delikatnie dla zachowania zgrabnej i delikatnej formy. Dzięki zastosowaniu rzeźbień w górnej części krzesła, tuż nad oparciem, krzesła prezentują wyważoną elegancję i mimo skromnych zdobień są to krzesła, które prezentują wysoki poziom i doskonały gust. Pięknie wyprofilowane nogi krzesła stanowią solidną podstawę dla wygodnego siedziska i niebanalnego wyglądu. Warto zwrócić również na dobór kolorów materiału do tapicerki, które symbolizują bogactwo, siłę i wykwintność oraz podniosłość. W wystroju wnętrz, w którym pojawiają się kolory, które prezentują się w tapicerce naszych krzeseł, każdy wyczuje podniosły charakter i styl podobny do stylu salonów królewskich i dworskich sprzed wieków.

   

  Info

  Nazwa Katalogowa:
  KZ007

  Dostępność:
  na zamówienie

  Wymiary:
  114/45/45 cm.

  Wycena Produktu: