Zadzwoń i zapytaj o szczegóły: +48 660-477-171

Krzesła stylowe do salonu

Krzesła Gdańskie

W naszej ofercie znalazło się również miejsce dla podstawowych mebli, które powinny znaleźć się w każdej jadalni czy w każdym salonie, w którym przyjmowani są goście. Mowa oczywiście o wygodnych i ładnie prezentujących się krzesłach, które będą doskonale pasowały do stołów wykonanych w stylu mebli gdańskich. Na zdjęciach prezentujemy przepiękne, tapicerowane krzesła stylowe, które znakomicie wpiszą się nie tylko w domowy wystrój, ale również w wystrój restauracji czy hotelowej jadalni. Niniejsze krzesła to eleganckie i bardzo zgrabne krzesła (wymiary: wys. - 114 cm, dł. - 45 cm, szer. - 45 cm), które nadają się zarówno do przestronnych pomieszczeń, jak i do niewielkich salonów i jadalni. Prezentowane krzesła to gustowne i bardzo eleganckie połączenie drewna i tapicerki z wysokiej jakości materiałów odpornych na uszkodzenia i zabrudzenia. W niniejszych krzesłach wykorzystaliśmy najwyższej klasy drewno dębowe, które słynie z długoletniości i odporności na mijające lata.

Krzesła w stylu gdańskim
Krzesło w starym stylu
Krzesło dębowe

W połączeniu pięknego drewna z pięknym materiałem kierowaliśmy się chęcią stworzenia eleganckiego mebla o specyficznym charakterze i wyrafinowanej formie.
Mówiąc o zdobieniach krzeseł stylowych oferowanych przez naszą firmę należy zauważyć, że krzesła rzeźbione są bardzo delikatnie dla zachowania zgrabnej i delikatnej formy. Dzięki zastosowaniu rzeźbień w górnej części krzesła, tuż nad oparciem, krzesła prezentują wyważoną elegancję i mimo skromnych zdobień są to krzesła, które prezentują wysoki poziom i doskonały gust. Pięknie wyprofilowane nogi krzesła stanowią solidną podstawę dla wygodnego siedziska i niebanalnego wyglądu. Warto zwrócić również na dobór kolorów materiału do tapicerki, które symbolizują bogactwo, siłę i wykwintność oraz podniosłość. W wystroju wnętrz, w którym pojawiają się kolory, które prezentują się w tapicerce naszych krzeseł, każdy wyczuje podniosły charakter i styl podobny do stylu salonów królewskich i dworskich sprzed wieków.

 

Info

Nazwa Katalogowa:
KZ007

Dostępność:
na zamówienie

Wymiary:
114/45/45 cm.

Wycena