Zadzwoń i zapytaj o szczegóły: +48 660-477-171
 • Skórzane wypoczynki

  fotele sofy ławy
 • Meble do biura i gabinetu

  biurka regały krzesła
 • Meble do salonu i jadalni

  komody stoły barki
 • Sypialnie w starym stylu

  łóżka szafy toaletki
 • Meble stylowe do kuchni

  kuchnie kredensy
 • Myśliwskie motywy lasu

  motywy zwierzęce

  Meble gdańskie

  Stworzyli je mistrzowie żyjący w XVII i XVIII wieku, a my odkrywamy je dziś na nowo, by cieszyły oko współczesnych właścicieli stylowych domów i mieszkań. Meble gdańskie stylizowane na stare charakteryzują się bogactwem ozdób. Prym wiodą wśród nich liście akantu, motywy kwiatów i owoców, a także posągi i płaskorzeźby związane z morzem lub Gdańskiem. Meble gdańskie to przede wszystkim stylowe szafy, kredensy, stoły z krzesłami, kuchnie i sypialnie, ale także zegary, stoliki kawowe, ławy i fotele. Wysmakowana forma sprawia, że meble gdańskie są niezmiennie synonimem wygody i luksusu, zdobiąc zarówno domy, jak i kancelarie, biura, urzędy oraz kościoły.
  W pracowni Mebli Mebs piękno idzie w parze z solidnością. W czasach, gdy niemal wszystko wykonują za człowieka maszyny, ręczna praca staje się dobrem wyjątkowym. Pamiętamy o tym projektując i wykonując misternie zdobione meble według zasad, którymi kierowały się dawne warsztaty rzemieślnicze: gdy pracujemy nad zegarami, szafami, biurkami czy stołami, nie istnieje dla nas coś takiego, jak „zbyt duży nakład pracy”. Wręcz przeciwnie: w pracę nad każdym meblem angażujemy całą naszą wyobraźnię i umiejętności.

  Już dawno przekroczyliśmy granicę, za którą rzemiosło stało się sztuką ...
  Meble gdańskie

  Pracownia Mebli MebS

  Na rynku istniejemy od ponad 30 lat od 20 lat zajmujemy się produkcją rzeźbionych mebli stylowych opartych na oryginalnym wzornictwie historycznych mebli gdańskich.

  Wieloletnie doświadczenie naszej firmy pozwala nam dzisiaj wdrożyć również wiele innych wzorów z elementami rzeźbień z różnych tematów i epok, a nieprzemijające piękno mebli które dostarczamy w różne zakątki świata, zachwyca wszystkich przez wiele lat.

  Na specjalne życzenie klienta projektujemy i wykonujemy również meble z wykorzystaniem przeróżnych motywów rzeźbiarskich nie tylko starogdańskich - dla nas nie ma rzeczy niemożliwych czasami wystarczy zdjęcie, delikatny zarys aby nasi rzeźbiarze wykonali replikę.

  Zatrudniamy liczne grono rzeźbiarzy na dzień dzisiejszy już z całej Polski, a pieczołowicie wykonane meble z drewna dębowego są ozdobą najzacniejszych salonów w Polsce i Europie.


  Bartłomiej Jóskowski
  !function(f,b,e,v,n,t,s){if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)};if(!f._fbq)f._fbq=n; n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0';n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0];s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script_','https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '226739880992802'); fbq('track', "PageView");