Zadzwoń i zapytaj o szczegóły: +48 660-477-171
 • Skórzane wypoczynki

  fotele sofy ławy
 • Meble do biura i gabinetu

  biurka regały krzesła
 • Meble do salonu i jadalni

  komody stoły barki
 • Sypialnie w starym stylu

  łóżka szafy toaletki
 • Meble stylowe do kuchni

  kuchnie kredensy
 • Myśliwskie motywy lasu

  motywy zwierzęce

  Biurko myśliwskie - dwustronne

  Najbardziej inspirujący mebel do gabinetu 

  Biurko ma niepowtarzalny urok. Tak naprawdę ono jedno wystarczy, by stworzyć idealne, inspirujące miejsce do pracy na wiele lat. W szczególny sposób sprzyja wszystkim, którzy do pracy albo realizacji swoich pasji potrzebują ciszy i skupienia. Podczas wielu godzin spędzonych przy biurkach, posiadacze tych mebli naprawdę przyzwyczajają się do nich – wówczas wystarczy, że usiądą w tym wyjątkowym miejscu, a ich koncentracja natychmiast wzrasta, przychodzą nowe pomysły, pojawia się energia i zapał do pracy. Dla wielu ludzi ich ulubione biurko jest jedynym miejscem, przy którym potrafią efektywnie pracować. W każdym innym miejscu czegoś im brakuje, trudno się skupić, a wszystko, co przygotują wydaje się nie dość staranne, pomysłowe, ładne... 

  Biurko leśnika, które widzicie na zdjęciu, pasuje do każdego eleganckiego gabinetu: prawnika, prezesa, menedżera, lekarza ale także pisarza, poety lub innego „człowieka pióra”, artysty, dziennikarza... Zadbaliśmy o to, by tworzyło niepowtarzalny klimat. Duże wymiary (aż 180 cm długości!) sprawiają, że możesz swobodnie ułożyć na nim wszystkie ważne papiery, książki, notatki czy komputer – wszystko, co chcesz mieć pod ręką. Dodatkowo po bokach znajdują się dwie głębokie, pojemne szafki, a tuż pod blatem – trzy, równej szerokości szuflady z zamknięciem. Teraz nic nie będzie Cię dekoncentrowało przy pracy: potrzebne rzeczy schowasz w szafkach i szufladach, więc sięgniesz do nich nie odrywając się od zadań, którymi właśnie się zajmujesz. 

  Tym, co decyduje o wyjątkowości Biurka Myśliwskiego, jest jednak przede wszystkim bogate, dwustronne zdobienie. Front mebla to trzy duże, kwadratowe wizerunki zwierząt łownych: dwóch jeleni i dzika. Snycerze bardzo dokładnie oddali wszystkie szczegóły sierści czy poroża, dlatego płaskorzeźby sprawiają wrażenie niezwykle plastycznych. Efekt pogłębia dodatkowo rzeźbione tło – głównie z motywem bardzo efektownych liści dębu. Pomiędzy płaskorzeźbami natomiast znajdują się przepiękne, wypukłe wizerunki łasicy i dzięcioła, natomiast w narożnikach zamieściliśmy sylwetki dwóch najważniejszych postaci, związanych z myślistwem: św. Huberta i Diany, bogini łowów. Tuż pod blatem pojawiają się natomiast bogate ornamenty z liści dębu, z małymi wizerunkami koziołka, dzika i zająca.  

  Biurko do gabinetu myśliwego
  Biurko w stylu myśliwskim
  Biurko do gabinetu myśliwego

  Sceny myśliwskie wykraczają poza front i obejmują cały mebel. Pojawiają się także na bokach biurka: na jednej pies myśliwski walczy z dzikiem, na drugiej – płoszy kaczki. Dzięki temu każda, nawet najdrobniejsza część biurka, staje się osobnym elementem wielkiej, myśliwskiej sagi, rozgrywającej się w samym sercu dzikiej kniei, ale też – na stawach czy bagnach. Prawdziwy rarytas znajduje się jednak po wewnętrznej stronie biurka: to płaskorzeźba świętego Huberta w chwili spotkania z niezwykłym jeleniem. Między rogami zwierzęcia jaśnieje krzyż, a św. Hubert spogląda na to nadprzyrodzone widowisko z zachwytem pomieszanym ze strachem. Właśnie ten obraz – tak wyjątkowy i ważny dla leśników i myśliwych – towarzyszy Ci przez cały czas, gdy pracujesz przy biurku.

   

  Info

  Nazwa Katalogowa:
  BM02

  Dostępność:
  na zamówienie

  Wymiary:
  78/80/180 cm.

  Wycena Produktu:
  !function(f,b,e,v,n,t,s){if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)};if(!f._fbq)f._fbq=n; n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0';n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0];s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script_','https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '226739880992802'); fbq('track', "PageView");