meble gdańskie

Meble MebS - to właśnie u nas znajdą Państwo niezwykłe meble stylizowane na antyki nawiązujące swoim wyglądem i charakterem do znakomitych mebli gdańskich tworzonych przez prawdziwych mistrzów okresu XVII i XVIII wieku. W naszej szerokiej ofercie proponujemy produkty precyzyjnie wykonane, posiadające wyjątkową formę i tworzące niespotykany klimat pomieszczenia - biura, salonu, sypialni czy gabinetu, a także wielu innych miejsc. Wykorzystując meble gdańskie z naszej oferty, takie jak sofy, fotele, stoły do jadalni czy krzesła mogą Państwo stworzyć wystrój z charakterem i klasą. W odpowiedzi na oczekiwania klientów projektujemy i tworzymy meble stylowe, meble dla hoteli, wyjątkowe komplety mebli tworzące sypialnie stylowe czy eleganckie biura. Nasze bogate doświadczenie zdobywane przez lata pozwala nam realizować nawet najbardziej niespotykane oczekiwania klientów i we współpracy z klientem tworzyć unikatowe projekty według pomysłów klienta przy wykorzystaniu oryginalnego wzornictwa mebli gdańskich. Dzięki wysokim umiejętnościom i zaangażowaniu, które wkładamy w naszą pracę, jesteśmy w stanie stworzyć wspaniałe biurka, stoły, kredensy i inne meble, które z powodzeniem mogą stanowić atrakcyjny element wspaniałych meblowych kolekcji. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami, a także do kontaktu i zamówień indywidualnych projektów.
Bartłomiej Jóskowski
Królewska jadalnia

O nas

Meble rzeźbione
Już dawno przekroczyliśmy granicę, za którą rzemiosło stało się sztuką ...

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, każde kolejne zamówienie to dla nas wyzwanie któremu staramy się sprostać poprzez nasze doświadczenie i tradycję.
Zawsze stawiamy na jakość, a zadowolenie klienta to sprawa pierwszorzędna, poczynając od tego, aby nasz klient był jak najlepiej poinformowany o tym, co może u nas zamówić kończąc na tym, aby przy odbiorze otrzymał zawsze to, co zamówił.
W miarę możliwości staramy się być elastyczni zarówno pod względem cen jak i warunków realizacji zamówienia, są jednak granice walki z ceną - konkurencja jest dla klienta, my "walczymy" o klienta, a nie z konkurencją, są pewne granice, których przekroczenie w nieunikniony sposób wpływa na jakość


Zadzwoń 660 477 171