Zadzwoń i zapytaj o szczegóły: +48 660-477-171
 • Meble rzeźbione do wypoczynku

  Meble rzeźbione do wypoczynku
  Gdańskie meble wypoczynkowe z miękkimi obiciami ze skóry i ręcznymi rzeźbieniami.
 • Meble Gdańskie do gabinetu

  Meble Gdańskie do gabinetu
  Ręcznie rzeźbione meble gabinetowe, z unikalnymi motywami dekoracyjnymi.
 • Meble rzeźbione do mieszkania

  Meble rzeźbione do mieszkania
  Eleganckie meble gdańskie do jadalni i salonu w rodzinnej siedzibie, rzeźbione ręcznie.
 • Meble Gdańskie sypialniane

  Meble Gdańskie sypialniane
  Klasyczne, bogato rzeźbione meble gdańskie. Nastrojowe wyposażenie sypialni.
 • Kuchnie rzeźbione w starym stylu

  Kuchnie rzeźbione w starym stylu
  Okazałe i piękne kuchnie rzeźbione. Pokryte snycerskimi dekoracjami w stylu gdańskim.
 • Meble myśliwskie motywy lasu

  Meble myśliwskie motywy lasu
  Stylowe meble myśliwskie z bardzo bogatymi zdobieniami rzeźbiarskimi.

  Stół rzeźbiony na czterech nogach - rozkładany

  Klasyczna elegancja do luksusowego wnętrza 

  MEBLE RZEŹBIONE

  stylowe stołyKto dziś dba o to, by w jego domu koniecznie znalazło się osobne pomieszczenie lub choćby wyodrębniona przestrzeń, spełniająca funkcję jadalni? Na szczęście w wielu mieszkaniach i domach stanowi ona nieodłączny element aranżacji wnętrza. Jadalni niczym nie da się przecież zastąpić: ława z kompletem wypoczynkowym czy mały stolik z krzesłami w kuchni odgrywają zupełnie inną rolę w codziennym życiu domowników. 

  Jadalnia jest wyrazem pewnego stylu życia: spokojnego, tradycyjnego i harmonijnego. W domach z jadalniami rodziny spotkają się przy stole częściej – spożywając wspólnie nie tylko eleganckie świąteczne obiady, kolacje czy śniadania, ale także celebrując codzienne posiłki. Solidny stół i krzesła w pokoju jadalnym zachęcają do tego, by członkowie rodziny choć raz dziennie zebrali się razem i pobyli ze sobą. Często bywa nawet tak, że wyodrębnienie przestrzeni w domu na potrzeby osobnego miejsca do spożywania posiłków sprawia, że rodzinie łatwiej jest znaleźć w codziennym biegu ów wyjątkowy, wspólny czas na rozmowę, a tym samym przekazywanie rodzinnych tradycji młodszym pokoleniom. Dzięki kompletowi mebli gdańskich – takiemu, jaki zaprezentowaliśmy na poniższym zdjęciu – jadalnia może stać się sercem całego domu.

  stoły stylowe

  To, co jest najwspanialsze w życiu rodzinnym, to świadomość, że najbliżsi dają nam poczucie pewności, stabilności i solidności. Sposób urządzenia mieszkania lub domu może dawać wyraz tym wartościom. Spójrzcie na stół z poniższego kompletu: na jego masywny, ciężki, niezniszczalny blat, otoczony cargą. Zarówno brzeg blatu, jak i carga pokryte są płaskorzeźbami w formie liści akantu. Snycerka jest tu na tyle wyraźna, by pięknie załamywać światło, a jednocześnie dość subtelna, by nie odwracać uwagi od pozostałych mebli. Stół opiera się na czterech toczonych i rzeźbionych nogach, dzięki którym nie przesuwa się, nawet jeśli podczas posiłku najmłodsi domownicy nieopatrznie go potrącą. Zwróćcie uwagę na niepowtarzalne, geometryczne zdobienia w formie półkolistych linii, pokrywających – niczym rozety – najszerszą część nóg stołu.

  Jadalnia z prawdziwego zdarzenia musi być jednak nie tylko solidna i przytulna, ale także... pojemna. Rodzina z czasem się powiększa, poza tym w tym właśnie pomieszczeniu gospodarze domu przyjmują gości. Dlatego do dużego stołu proponujemy komplet sześciu eleganckich krzeseł w stylu gdańskim. Ich zagłówki zwieńczone są tarczą herbową Gdańska podtrzymywaną przez dwa stojące lwy. Dodatkową ozdobą szkieletu krzeseł są toczenia w formie warkoczy. Wykończenie stanowi natomiast ciemna tapicerka na oparciu i siedzisku, starannie wykończona rzędem połyskujących nitów, biegnącym wzdłuż brzegów.

   

  Stół rzeźbiony rozkładany

  Info

  Nazwa Katalogowa:
  ST020

  Dostępność:
  na zamówienie

  Wymiary:
  78/90/170 cm.

  Wycena Produktu:
  !function(f,b,e,v,n,t,s){if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)};if(!f._fbq)f._fbq=n; n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0';n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0];s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script_','https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '226739880992802'); fbq('track', "PageView");