Zadzwoń i zapytaj o szczegóły: +48 660-477-171
 • Meble rzeźbione do wypoczynku

  Meble rzeźbione do wypoczynku
  Gdańskie meble wypoczynkowe z miękkimi obiciami ze skóry i ręcznymi rzeźbieniami.
 • Meble Gdańskie do gabinetu

  Meble Gdańskie do gabinetu
  Ręcznie rzeźbione meble gabinetowe, z unikalnymi motywami dekoracyjnymi.
 • Meble rzeźbione do mieszkania

  Meble rzeźbione do mieszkania
  Eleganckie meble gdańskie do jadalni i salonu w rodzinnej siedzibie, rzeźbione ręcznie.
 • Meble Gdańskie sypialniane

  Meble Gdańskie sypialniane
  Klasyczne, bogato rzeźbione meble gdańskie. Nastrojowe wyposażenie sypialni.
 • Kuchnie rzeźbione w starym stylu

  Kuchnie rzeźbione w starym stylu
  Okazałe i piękne kuchnie rzeźbione. Pokryte snycerskimi dekoracjami w stylu gdańskim.
 • Meble myśliwskie motywy lasu

  Meble myśliwskie motywy lasu
  Stylowe meble myśliwskie z bardzo bogatymi zdobieniami rzeźbiarskimi.

  Fotel Gdański z lwami

  MEBLE GDAŃSKIE

   

  Do eleganckiego gabinetu lub salonu 

  Są takie meble, które mają „talent” do kreowania atmosfery. Wystarczy ustawić je we wnętrzu, a od razu wytworzą w nim odpowiedni klimat. My mówimy o nich, że mają duszę. Jedne dodają energii i zachęcają do działania, inne skłaniają raczej do wyciszenia i relaksu. Widoczny na zdjęciu fotel z lwami sprzyja właśnie wypoczynkowi. Wyobraź sobie, że taki mebel gdański znajduje miejsce w Twoim salonie…

   

  Wieczorem, po skończonej pracy, gdy cały dzienny gwar opada już i cichnie, parzysz pyszną kawę, a może sięgasz po lampkę dobrego wina lub kieliszek koniaku, ustawiasz szkło na niskim stoliku kawowym i zagłębiasz się w wygodnym fotelu. Tapicerka z naturalnej skóry jest miękka i przyjemna w dotyku – kiedy lekko się w niej „zapadasz” czujesz, jak opuszcza Cię uczucie zmęczenia i znużenia. Gdański fotel jest idealnie wyprofilowany, ma odpowiedniej wysokości siedzisko oraz oparcie, a dzięki podłokietnikom daje odpoczynek również zmęczonym ramionom i przedramionom. Każdy, kto po dniu pracy odczuwa ból pleców czy nadgarstków, doceni wygodę tych wypoczynkowych mebli.

   

  W Pracowni Mebli MebS traktujemy komfort tak samo poważnie, jak estetykę. To, co wygodne, musi być również piękne. Dlatego wszystkim naszym wyrobom nadajemy formę dzieł sztuki. W tym przypadku sięgnęliśmy po ekskluzywną, półmatową skórę naturalną z efektownymi, szerokimi przeszyciami tapicerskimi. Cały szkielet fotela rzeźbiony jest oczywiście w litym dębowym drewnie. Unikalne dekoracje floralne pokrywają zarówno boki, jak i przód fotela. Przednią część poniżej siedziska zajmuje tarcza herbowa Gdańska z dwoma krzyżami. A rolę postumentów odgrywają dwa wyjątkowe, stylizowane lwy. Miękkie, faliste linie ich grzyw komponują się idealnie z wywijanymi liśćmi. Figury lwów również odwzorowane zostały niezwykle szczegółowo. Spójrz tylko na groźnie zmarszczone pyski, staranność rzeźbień grzywy czy też uniesione przednie łapy z ogromnymi, ostrymi pazurami. Właśnie dzięki lwom fotel gdański robi piorunujące wrażenie. Z pewnością stanie się ozdobą salonu lub kącika wypoczynkowego, w którym zostanie ustawiony.

   

  Stylizowane meble gdańskie prezentują się najlepiej, jeśli z ich pomocą urządza się całe pomieszczenie, a przynajmniej wydzieloną jego strefę. Dlatego posiadacze rzeźbionych Mebli MebS decydują się na zamówienie najczęściej kilku (minimum dwóch) takich foteli, a miejsce do wypoczynku uzupełniają często dwu-lub trzyosobową sofą bądź narożnikiem, wykonanym w tym samym stylu. Projektując takie zestawy nadajemy im spójną formę. W tym samym stylu utrzymane są wówczas wszystkie drewniane szkielety mebli, ich postumenty, a także tapicerowania.

   

  Jaką jeszcze przestrzeń można wykreować przy pomocy kompletu wypoczynkowego z gdańskimi lwami? Naszym zdaniem idealnie pasuje on także do gabinetu. Gdy najważniejsze kwestie zostaną już omówione, a przed uczestnikami spotkania długa i ciekawa rozmowa na luźniejsze tematy, warto przenieść się z krzeseł przy biurku na miękkie fotele przy stoliku kawowym.

   

  FOTELE SKÓRZANE
  MEBLE RZEŹBIONE
  MEBLE STYLOWE

  Info

  Nazwa Katalogowa:
  LEW01

  Dostępność:
  na zamówienie

  Wymiary:
  100/100/100 cm.

  Wycena Produktu:
  !function(f,b,e,v,n,t,s){if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)};if(!f._fbq)f._fbq=n; n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0';n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0];s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script_','https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '226739880992802'); fbq('track', "PageView");