Zadzwoń i zapytaj o szczegóły: +48 660-477-171
 • Meble rzeźbione do wypoczynku

  Meble rzeźbione do wypoczynku
  Gdańskie meble wypoczynkowe z miękkimi obiciami ze skóry i ręcznymi rzeźbieniami.
 • Meble Gdańskie do gabinetu

  Meble Gdańskie do gabinetu
  Ręcznie rzeźbione meble gabinetowe, z unikalnymi motywami dekoracyjnymi.
 • Meble rzeźbione do mieszkania

  Meble rzeźbione do mieszkania
  Eleganckie meble gdańskie do jadalni i salonu w rodzinnej siedzibie, rzeźbione ręcznie.
 • Meble Gdańskie sypialniane

  Meble Gdańskie sypialniane
  Klasyczne, bogato rzeźbione meble gdańskie. Nastrojowe wyposażenie sypialni.
 • Kuchnie rzeźbione w starym stylu

  Kuchnie rzeźbione w starym stylu
  Okazałe i piękne kuchnie rzeźbione. Pokryte snycerskimi dekoracjami w stylu gdańskim.
 • Meble myśliwskie motywy lasu

  Meble myśliwskie motywy lasu
  Stylowe meble myśliwskie z bardzo bogatymi zdobieniami rzeźbiarskimi.

  Stół konferencyjny PATYNOWY LEW

  Stół i krzesła, które tworzą klimat 

  /ZESTAW DOSTĘPNY "od ręki" - zapytaj mnie o szczegóły 660477171/

  Stół konferencyjny PATYNOWY LEW wraz z niezwykłymi krzesłami to meble, które potrafią „zbudować” atmosferę całego wnętrza. Wystarczy, że wstawi się taki komplet do – nawet całkiem jeszcze pustego – pomieszczenia, a już wytworzy się w nim szlachetny i przytulny klimat. Wystarczy spojrzeć na ten stół i krzesła, by oczami wyobraźni zobaczyć już, jak odbywają się przy nim udane narady, niezapomniane spotkania biznesowe albo udanych przyjęć w gronie współpracowników. Stół konferencyjny „PATYNOWY LEW” to miejsce do fachowych rozmów i idealne tło dla twórczych chwil. Taka właśnie idea przyświecała nam, gdy projektowaliśmy ten komplet i pracowaliśmy nad każdym ręcznie wykonywanym detalem. Stół konferencyjny to serce gabinetu.

  MEBLE GDAŃSKIE

  Ten – masywny i solidny, wykonany w całości z litego drewna – wsparty jest na czterech figurach lwów. Stylizowane rzeźby siedzą na postumentach, które nadają meblowi jeszcze większą stabilność. Lwy podtrzymują przecież ciężki, bogato rzeźbiony blat. Stół z tymi figurami jednoznacznie podkreśla rozmówcom, że spotkali się z właściwymi osobami, Lwami swojej dziedziny. Powierzchnia stołu jest idealnie gładka, doskonale wypolerowana. Ze względu na zastosowanie neutralnego odcienia lakieru, podkreśliliśmy najpiękniejsze, bo naturalne zdobienia blatu: słoje drzewa. Zarówno gzymsy, jak i carga stołu pokryte zostały misternymi detalami snycerskimi.

  stylowe stoły

  stoły styloweSą to przede wszystkim liście akantu i kwiaty, tak lubiane przez dawnych mistrzów z pracowni mebli gdańskich. Nawiązania do prac dawnych snycerzy to obowiązkowy element każdego z naszych projektów – nawet jeśli jest on niewidoczny na pierwszy rzut oka. W ten sposób składamy hołd tym, którzy wiele setek lat temu jako pierwsi wymyślili styl gdański i sprawili, że stał się on symbolem kunsztu rzemieślniczego. Pośród liści ukryte zostały medaliony z motywami morskimi: Neptunem z trójzębem, kotwicą oraz okrętem. Narożniki cargi przyozdabia natomiast tarcza herbowa Gdańska z dwoma krzyżami. Komplet „PATYNOWY LEW” uzupełnia osiem eleganckich krzeseł, z nóżkami i tralkami w formie warkoczy. Oparcie każdego z nich zwieńczone zostało herbem Miasta Gdańska, podtrzymywanym przez dwa lwy. Poniżej – również na każdym z mebli – precyzyjnie wygrawerowaliśmy szarfę z napisem. To gdańskie motto: Nectemere, nectimide, czyli „Ani zuchwale, ani bojaźliwie”. Zadbaliśmy jednak nie tylko o to, by krzesła przepięknie komponowały się we wnętrzu, ale także aby były wygodne. Z tego względu centralna część oparcia została wypełniona miękkim obiciem. Taka sama tkanina obiciowa pokrywa całe siedzisko. Na zakończenie wyjaśnijmy jeszcze nazwę „PATYNOWY LEW”. Tym razem odnosi się ona bezpośrednio do sposobu malowania stołu i krzeseł oraz do figur w nogach stołu. Dzięki patynowaniu wszystkie krawędzie i zdobienia zostały podkreślone przez ciemniejszy odcień drewna. W ten sposób uzyskaliśmy efekt postarzenia, ale cały komplet prezentuje się niezwykle pogodnie i znakomicie wkomponowuje się w jasne wnętrza.

   

  Patynka
  Krzesło dębowe
  Krzesło prezydenckie
  Krzesło gdańskie
  Krzesło skórzane
  Krzesło w starym stylu

  Info

  Nazwa Katalogowa:
  Patynowy LEW

  Dostępność:
  sprzedam

  Wymiary:
  80/100/240 cm.

  Wycena Produktu:
  !function(f,b,e,v,n,t,s){if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)};if(!f._fbq)f._fbq=n; n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0';n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0];s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script_','https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '226739880992802'); fbq('track', "PageView");