Zadzwoń i zapytaj o szczegóły: +48 660-477-171
 • Meble rzeźbione do wypoczynku

  Meble rzeźbione do wypoczynku
  Gdańskie meble wypoczynkowe z miękkimi obiciami ze skóry i ręcznymi rzeźbieniami.
 • Meble Gdańskie do gabinetu

  Meble Gdańskie do gabinetu
  Ręcznie rzeźbione meble gabinetowe, z unikalnymi motywami dekoracyjnymi.
 • Meble rzeźbione do mieszkania

  Meble rzeźbione do mieszkania
  Eleganckie meble gdańskie do jadalni i salonu w rodzinnej siedzibie, rzeźbione ręcznie.
 • Meble Gdańskie sypialniane

  Meble Gdańskie sypialniane
  Klasyczne, bogato rzeźbione meble gdańskie. Nastrojowe wyposażenie sypialni.
 • Kuchnie rzeźbione w starym stylu

  Kuchnie rzeźbione w starym stylu
  Okazałe i piękne kuchnie rzeźbione. Pokryte snycerskimi dekoracjami w stylu gdańskim.
 • Meble myśliwskie motywy lasu

  Meble myśliwskie motywy lasu
  Stylowe meble myśliwskie z bardzo bogatymi zdobieniami rzeźbiarskimi.

  Komoda telewizyjna

  Wyjątkowe połączenie nowoczesności z tradycją 

  Nowoczesne wyposażenie mieszkań, urządzenia, których 100 czy 200 lat temu nie znano, wcale nie muszą „kłócić” się z tradycyjnym wystrojem wnętrza. Współczesny styl życia i klasyczne umeblowanie można połączyć! Projektując meble gdańskie sięgamy po inspiracje, dostarczane przez dawnych mistrzów sztuki snycerskiej, ale zawsze pamiętamy o tym, że korzystać z nich będą ludzie tacy, jak Ty. Na zdobionych biurkach ustawią oni szybkie komputery, na kredensie – zamiast fotografii wywołanej w atelier ramkę na zdjęcia cyfrowe, a na szafce w salonie już nie patefon, a doskonałej klasy sprzęt grający. Właśnie dlatego do naszej kolekcji włączyliśmy także komodę RTV, zaprojektowaną według potrzeb współczesnych użytkowników mebli. 

  Na gładkim blacie szafy możesz ustawić telewizor i głośniki, a  na wąskiej półce nad szafką – np. odtwarzacz i pilota. Meble wykonywane dawniej nie zawierały takich półek, ten element zaczerpnięty został z współcześnie przyjętego wzornictwa. Wreszcie – pojemna szafka na dole, wyposażona w półkę, może spełniać funkcje tradycyjnej komody. 

  W tym projekcie znajdziesz wszystko, za co odbiorcy tak cenią meble wykonywane przez naszych artystów. Przede wszystkim surowiec: naturalne drewno, tu pomalowane na jasno, choć na Twoje życzenie możemy dobrać także ciemniejszy odcień. Zwróć uwagę, że drewniany jest także blat. Świadomie wybieramy taki właśnie wariant, zamiast decydować się na szkło czy granit. Drewno jest ciepłe i przytulne – właśnie ono tworzy klimat tradycyjnych wnętrz. 

  A rzeźbienia? Precyzyjna, niezwykle elegancka snycerka to znak rozpoznawczy mebli gdańskich. W tym przypadku zdecydowaliśmy się na delikatne zdobienie krawędzi blatu – pojawiają się na nim niezwykle subtelne liście akantu. Stanowią one obramowanie dla głównych ozdób tej komody: dwóch twarzy Neptuna – rzeźbionych na drzwiczkach szafki – oraz postaci, znajdujących się po bokach: Syreny z lewej strony i Neptuna – z prawej. Postacie te bez żadnego wysiłku podtrzymują blat komody, nadając całemu meblowi niezwykłą lekkość.  

  Czy widzicie starannie rozplanowane ornamenty wokół głowy Neptuna? Przywodzą one na myśl morskie wodorosty, ale w wyobraźni naszych projektantów przekształcone zostały w niezwykle dekoracyjny motyw tła. Dodatkowo „morski” charakter tej komody podkreśla subtelny wzór syrenich ogonów, znajdujący się pod postaciami na skrajach szafki. Ręcznie rzeźbione rybie łuski, wyjątkowo subtelne (ale też niezmiernie pracochłonne w wykonaniu), stanowią jeden z najbardziej niezwykłych elementów spośród wszystkich projektów, które kiedykolwiek opuściły naszą pracownię. To wszystko sprawia, że komoda, którą właśnie oglądasz, nierozerwalnie łączy się nie tylko z Gdańskiem, ale także motywem morza – takiego, jakie widzieli dawni marynarze, wierzący w syreny, które mogły pojawić się na ich szlaku. Nad tym niezwykłym meblem unosi się zatem duch dawnych żeglarskich legend i niezwykłych opowieści.

  Komoda pod telewizor
  Komoda pod TV
  Stolik pod telewizor
  Meble rzeźbione w starym stylu
  meble do pokoju telewizyjnego

  Info

  Nazwa Katalogowa:
  RT017

  Dostępność:
  na zamówienie

  Wymiary:
  85/52/120 cm.

  Wycena Produktu:
  !function(f,b,e,v,n,t,s){if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)};if(!f._fbq)f._fbq=n; n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0';n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0];s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script_','https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '226739880992802'); fbq('track', "PageView");