Zadzwoń i zapytaj o szczegóły: +48 660-477-171
 • Meble rzeźbione do wypoczynku

  Meble rzeźbione do wypoczynku
  Gdańskie meble wypoczynkowe z miękkimi obiciami ze skóry i ręcznymi rzeźbieniami.
 • Meble Gdańskie do gabinetu

  Meble Gdańskie do gabinetu
  Ręcznie rzeźbione meble gabinetowe, z unikalnymi motywami dekoracyjnymi.
 • Meble rzeźbione do mieszkania

  Meble rzeźbione do mieszkania
  Eleganckie meble gdańskie do jadalni i salonu w rodzinnej siedzibie, rzeźbione ręcznie.
 • Meble Gdańskie sypialniane

  Meble Gdańskie sypialniane
  Klasyczne, bogato rzeźbione meble gdańskie. Nastrojowe wyposażenie sypialni.
 • Kuchnie rzeźbione w starym stylu

  Kuchnie rzeźbione w starym stylu
  Okazałe i piękne kuchnie rzeźbione. Pokryte snycerskimi dekoracjami w stylu gdańskim.
 • Meble myśliwskie motywy lasu

  Meble myśliwskie motywy lasu
  Stylowe meble myśliwskie z bardzo bogatymi zdobieniami rzeźbiarskimi.

  Komoda czterodrzwiowa z szufladami

  Do domu lub gabinetu 

  Elegancka komoda inspirowana meblami gdańskimi może zdobić zarówno salon czy sypialnię w tradycyjnie urządzonym mieszkaniu, jak i klasyczny gabinet. Wiele osób pomyśli zapewne, że to antyk, ale projekt jest jak najbardziej współczesny. Projektując tę komodę, chcieliśmy zawrzeć w niej wrażenie spokoju i harmonii. Solidny, masywny mebel skonstruowaliśmy z dbałością o najmniejsze nawet szczegóły. Front komody kryje dwie szafki. Na czterech skrzydłach drzwiczek wyrzeźbione są podobne do siebie głowy Neptuna – wszystkie według tego samego projektu, ale każda z nich ma nieco inne, charakterystyczne rysy twarzy. Niepowtarzalny charakter zdobień wynika z faktu ich ręcznego rzeźbienia. Czterej Neptunowie wyglądają jak żywi: patrzą spod krzaczastych brwi groźnym, surowym wzrokiem – tak spoglądać może tylko władca mórz i oceanów, który w mitologii jednym gestem uciszał fale lub wzburzał je, wywołując sztorm. Cztery plastyczne, realistyczne twarze wkomponowane są w stylizowany ornament z liści akantu. 

  Nad każdym ze skrzydeł drzwiczek znajduje się osobna, wąska szuflada. To nieprzypadkowe rozwiązanie: z jednej strony wprowadza ono ład do projektu, z drugiej – jest niezwykle praktyczne. Małe szuflady zaprojektowaliśmy z myślą o przechowywaniu drobiazgów, które chcesz mieć zawsze pod ręką, a które w dużej szufladzie byłyby trudne do znalezienia. Front każdej szafki zdobiony jest drobnym ornamentem, nawiązującym do tego, znajdującego się na szafkach. 

  A brzegi komody? Z prawej i lewej strony szafek znajdują się dekoracyjne ornamenty z kwiatów, owoców i liści akantu oraz frędzli. Górę każdego z tych ornamentów zdobi stylizowana muszla, nawiązująca do motywów morskich. Natomiast prawa i lewa krawędź obok szuflad zdobione są profilami rzymskich legionistów. Całość wieńczy rzeźbiony w liście akantu brzeg blatu. 

  Dzięki uporządkowaniu zdobień,  gdański mebel cechuje powaga i dostojność. Komodę ożywiają natomiast złocone uchwyty szuflad i utrzymane w tym samym odcieniu, subtelne gałki drzwiczek. Całość wygląda niezwykle okazale, ponieważ komoda ma aż 210 cm długości! 

   

  Zobaczcie sami ten unikalny projekt:

   

  Komoda gdańska
  Komoda drewniana
  Komoda rzeźbiona
  Komoda rzeźbiona
  Komoda stylizowana
  Komódka w starym stylu
  Stylizowana komoda drewniana
  Komoda dębowa
  Komoda artystyczna

  Info

  Nazwa Katalogowa:
  KM022

  Dostępność:
  na zamówienie

  Wymiary:
  110/52/210 cm.

  Wycena Produktu:
  !function(f,b,e,v,n,t,s){if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)};if(!f._fbq)f._fbq=n; n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0';n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0];s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script_','https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '226739880992802'); fbq('track', "PageView");