Zadzwoń i zapytaj o szczegóły: +48 660-477-171
 • Meble rzeźbione do wypoczynku

  Meble rzeźbione do wypoczynku
  Gdańskie meble wypoczynkowe z miękkimi obiciami ze skóry i ręcznymi rzeźbieniami.
 • Meble Gdańskie do gabinetu

  Meble Gdańskie do gabinetu
  Ręcznie rzeźbione meble gabinetowe, z unikalnymi motywami dekoracyjnymi.
 • Meble rzeźbione do mieszkania

  Meble rzeźbione do mieszkania
  Eleganckie meble gdańskie do jadalni i salonu w rodzinnej siedzibie, rzeźbione ręcznie.
 • Meble Gdańskie sypialniane

  Meble Gdańskie sypialniane
  Klasyczne, bogato rzeźbione meble gdańskie. Nastrojowe wyposażenie sypialni.
 • Kuchnie rzeźbione w starym stylu

  Kuchnie rzeźbione w starym stylu
  Okazałe i piękne kuchnie rzeźbione. Pokryte snycerskimi dekoracjami w stylu gdańskim.
 • Meble myśliwskie motywy lasu

  Meble myśliwskie motywy lasu
  Stylowe meble myśliwskie z bardzo bogatymi zdobieniami rzeźbiarskimi.

  Zestaw wypoczynkowy stary postument lwa

  Stylowe meble skórzane

  Jeżeli zawsze marzyliśmy o wygodnym fotelu, w którym wręcz moglibyśmy się zatopić, nie czując żadnych wystających elementów, a jedynie samą wygodę, to model ZW/ 001 jest dla Państwa idealnym rozwiązaniem. To fotel przeznaczony dla klientów wymagających, którzy wiedzą co oznacza prawdziwy relaks, dlatego produkt ten wykonany został z niezwykła dokładnością i precyzją. Model ten jest idealnym dowodem na to , że prawdziwe połączenie nowoczesności ze stylem antycznym dobrze przyjmuje się na rynku i dla wielu klientów jest to idealne rozwiązanie, szczególnie w połączeniu z naszymi sofami w wersji trzy i dwuosobowej, oczywiście również z możliwością wybrania opcji spania.

  Fotel wypoczynkowy
  Zestaw wypoczynkowy do salonu
  Meble wypoczynkowe
  Tym samym, by udogodnić Państwu możliwość szybkiego wyszukania dodatkowych elementów do skompletowania, w naszym serwisie w kategoriach Sofy znajdziecie Państwo również wersję 3 osobową o symbolach SF004. Szczególną uwagę należy zwrócić na przepiękne rzeźbienia, jakie zostały zastosowane w tym modelu. Piękna ręczna praca odzwierciedla luksus wiekowej snycerki, jaka dzisiaj poszła już w zapomnienie, a zastosowane postumenty lwa dodają fotelowi jeszcze większego uroku i klasy.  Także cała podstawa fotela wykonana jest z wysokiej jakości ciemnego drewna, dzięki czemu jest on stabilny i potężny, tym samym aż sam zachęca, by swój odpoczynek realizować właśnie na nim. Ze względu na to, że jego wygląd pozwala nam na przystosowanie go do wielu wnętrz, w tym również i nowoczesnych, należy także zwrócić uwagę na miejsca, do których nadaje się on wręcz idealnie - z pewnością mogą to być Państwa domy, biblioteki, salony, a również i szkoły, sądy, urzędy i muzea, tym bardziej, że wykończenie tego fotela zostało stworzone na wzór mebli gdańskich, które są charakterystyczne i nie da się ich zastąpić żadnymi innymi. Ze względu na to mogą być one idealnym wypełnieniem naszego domu, a także i meblem, który zapewni nam ulubioną rozrywkę- odpoczynek.


   

  Info

  Nazwa Katalogowa:
  ZW001

  Dostępność:
  na zamówienie

  Wymiary:
  95/100/95 cm.

  Wycena Produktu:
  !function(f,b,e,v,n,t,s){if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)};if(!f._fbq)f._fbq=n; n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0';n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0];s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script_','https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '226739880992802'); fbq('track', "PageView");